ברק שירותים - עבודה באילת אתר הדרושים וחיפוש עבודה באילת
   התקשרו: 053-432-4727 ברק שירותים בפייסבוק
 
 חפש

עבודה באילת עם מגורים

צור קשר

לשלב עבודה עם מגורים

מגורי העובדים באילת

ניתן למצוא עבודה באילת עם מגורים, רק בבתי המלון בעיר, משמע בית המלון דואג לך לעבודה כולל מגורים ראויים, וכך יוצא שבסוף החודש, אתה נשאר עם שכר נטו, נטו ביד.

במקום להתרוצץ ממקום אחד לשני, עם מזוודות ביד כשאינכם יודעים מה שכר הדירה ואיפה אפשר לגור בעיר, בתי המלון מציעים עבודה באילת כולל מגורים. ניתן לקבל דיור דרך חברת גיוס עובדים שמגייסת אותך לתפקיד או באמצעות המלון שבו אתה עובד. כך למעשה נחסכת לך הטרחה והכסף, ללכת ולחפש ואף להשכיר בעצמך יחידת דיור שלפעמים עלותה הגבוהה פוגעת בכדאיות העבודה באילת.


עבודה עם מגורים באילת מתאימה במיוחד לחיילים משוחררים שמעדיפים לבוא ולעשות את המועדפת באילת, מבלי להתחייב לחוזה שכירות שנתי. עבודה באילת כולל מגורים מתאימה למעשה לכול עובד שמעוניין לחסוך כסף לטיול הגדול, ללימודים או לכל מטרה אחרת.

אז איפה גרים? דיור עובדי בתי המלון באילת נמצא בכמה מקומות ברחבי העיר. הנפוץ ביותר הוא מתחם אלמוג וגם היקר מכולם. במתחם אלמוג מקבל כל עובד חדר עם שותף (ולכן כדאי לבוא עם חבר או חברה ועלות החדר מתחלקת שווה בין שניהם), מחיר השכירות המסובסד הוא 1000 ש"ח לעובד . החדר מאובזר ברמה בסיסית, מיטה, ארונות, מקלחת, מטבחון, מיני בר, מיקרוגל, קומקום חשמלי. מומלץ להביא עימך כלי מיטה הכוללים סדין, שמיכה וכרית. במתחם אלמוג בריכת שחייה לשימוש הדיירים, חדר כושר, מכבסה, מזנון ומועדון.

הצטרפו לעוד אלפי צעירים הנהנים מדיור איכותי

כ-1200 צעירים שבחרו לעבוד באילת, נהנים מדיור איכותי במתחם אלמוג'.
ישנם כללים ברורים למתחם, ויש הקפדה על רמה גבוהה באיכות החיים, כך שיצירת רעש או לכלוך גוררים קנסות.

כל דייר מקבל דפי הסבר ממקום מגוריו, חותם על הסכם אמנת הדיור שבה הוא מתחייב לשמור על הניקיון בדיור ועל תכולת החדר.
במידה ותחליטו לשלב עבודה עם מגורים של בית מלון באילת, תוכלו להינות מאיכות חיים גבוהה, אפשרות להכיר חברים חדשים, ויעידו על כך מאות זוגות שהכירו במגורי העובדים או בעבודתם בבית המלון. אם אתם זוג, ניתן יהיה לקבל חדר פרטי, רק שלכם.


לייבסיטי - בניית אתרים