עבודה עם מגורים באילת – ברק שירותים

עבודה עם מגורים באילת - ברק שירותים
077-2315336

מידע למועמד

אנחנו, בברק שרותים קולטים אותך אישית!

נלווה אותך מהרגע הראשון! רכזת הגיוס שלנו תדריך ותייעץ לך לגבי העבודה הנכונה והמתאימה לך לפני הגעתך לאילת ותיתן לך את כל האינפורמציה שתזדקק לה. כשתגיע לאילת נציג של החברה יגיע לאסוף אותך מוקדם בבוקר למשרדי החברה לקליטה ראשונית, להיכרות מילוי טפסים והסבר על המשך התהליך. אנחנו ניקח אותך אישית לראיון העבודה ונחזיר אותך בסיומו, נאכלס אותך במגורים וניתן לך לעבור את היום הראשון בהתאקלמות מהירה וקלה.

שעות עבודה

העבודה הינה במשמרות, יום עבודה נע בין 8 ל-12 שעות. לא ניתן לעבוד מעל 12 שעות נטו. שעות נוספות משולמות על פי חוק, שעות שבת משולמות מכניסת השבת ועד יום ראשון לפנות בוקר.

חופשים

לפי הסכם העבודה הקיבוצי לכל עובד מגיע יום מנוחה שבועי ושבת אחת בחודש. עובד המעוניין בחופשה נוספת צריך לעדכן את מנהלו האישי בזמן הכנת סידורי העבודה וידאגו להתחשב בבקשתו גם אם מדובר במספר ימים.

הפסקות

על פי ההסכם עבודה הקיבוצי ישנה הפחתת מנוחה במהלך המשמרות.

  • עד 3.5 שעות משמרת אין קיזוז הפסקה.
  • מ-3.5 שעות עבודה ברוטו ועד 6 שעות עבודה ברוטו יש קיזוז של חצי שעה הפסקה.
  • מ-6 שעות עבודה ברוטו ועד 11.5 שעות עבודה ברוטו יש קיזוז של שעה הפסקה.
  • מ-11.5 שעות עבודה ברוטו ומעלה יש קיזוז של שעה וחצי הפסקה.
** זמן ההפסקה הוא הזמן שבו העובדים יוצאים לארוחות.

מה לובשים ?

מקומות העבודה מספקים מדים אחידים לעובדיה, כל עובד לפי התפקיד שאליו התקבל. במידה ואין ברשותכם נעליים שחורות אנו בברק שרותים רוכשים לכם נעלי עבודה בטיחותיות בעלות מסובסדת של 100 ש"ח ונעלי טבח מקצועיות בעלות של 200 ש"ח. עלות הנעליים יורדת מהשכר הראשון ובאופן חד פעמי.

שליחת קורות חיים

מלאו את הפרטים והוסיפו קובץ קורות חיים (אם יש לכם) – אנחנו כבר נעשה את כל השאר

דילוג לתוכן