עבודה עם מגורים באילת – ברק שירותים

עבודה עם מגורים באילת - ברק שירותים
077-2315336

עבודה באילת

דרושים/ות עובדים באילת כולל מגורים למגוון עבודות בבתי מלון ועסקים אחרים

דרושים/ות באילת, בעיר התיירות המובילה בישראל, מספר גדול של עובדים/ת בכל ימות השנה ובמגוון של תפקידים. דרושים/ות מלצרים/ות ואחמש"ים/ות לבתי המלון והמסעדות, קב"טים/ות, מצילים/ות ועוד המון משרות שמחכות רק לכם/ן.

הצטרף/י אלינו היום!

דרושים עובדים באילת - צור איתנו קשר היום בטלפון או מלא את טופס ההתקשרות  כ-50+ רשתות ועסקים סומכים ובוטחים בברק שרותים

  תנאים והטבות הטובים ביותר באילת

  לעבודה באילת, עיר התיירות המובילה בישראל, דרושים מספר גדול של עובדים בכל ימות השנה, במגוון רחב של תפקידים ולכן התנאים וההטבות הם הטובים ביותר.

  תנאים והטבות הטובים ביותר באילת

  לרשות העובדים שלנו עומד כרטיס נסיעות חינם באוטובוסים ברחבי העיר הזמינים עבורכם 24 שעות ביממה כל השבוע כולל סופ"ש, ניתן להגיע עם ההסעות לכל מקום בעיר. דבר שחוסך לכם כסף רב.

  מגורי עובדים

  אנחנו בברק שרותים מספקים מגורים בעלות מסובסדת לעובדים אשר מנוכה מהשכר החודשי. לא חייבים להיות תלויים במגורים שהמלון מספק, אצלנו ניתן להגיע חברים וזוגות ואנו מבטיחים לאכלס אתכם ביחד באותו החדר.

  מענק עבודה מועדפת

  רוב העבודות בבית המלון מוכרות כעבודה מועדפת ומזכות את העובד לאחר 150 ימי עבודה (אשר מתפרסים על 6 חודשים) במענק של 9,550 ₪.

  שכר במזומן

  אצלנו בברק שרותים מקבלים את המשכורות בין ה-7-9 לכל חודש, לתלוש שכר מצורף דוח שעות מסודר ומפורט ממקום העבודה. ברק שרותים היא החברה היחידה באילת שמאפשרת לעובדיה לקבל את השכר במזומן.

  מקדמות

  לא צריך לגייס סכומים גבוהים כדי להגיע לאילת, פשוט תהיה ספונטני. נקלטת לעבודה והתחלת לעבוד, מצוין! אחרי 10 ימי עבודה ניתן לקבל מקדמות על חשבון המשכורת! בכל יום שלישי בשעות הצהריים ניתן להגיע למשרד ולמשוך מקדמה עד סכום של 50% מגובה השכר. בין ה1-10 לכל חודש לא ניתן לקבל מקדמות עקב הכנת משכורות.

  ארוחות

  עובדי בתי המלון זכאים ל-3 ארוחות ביום בחדר אוכל עובדים בעלות של 5.40 ש"ח ליום, ניתן להגיע לארוחות גם בימי החופש וזאת ללא עלות. חיוב הארוחות יורד ישירות מהשכר.

  מענקי עבודה

  המלונות באילת מצ'פרים עובדים אשר מוכנים להתחייב לתקופה ארוכה ונותנים מענקים בסכומים גבוהים מעבר למענק המועדפת לחיילים.

  תעודת תושב אילת

  לאחר 3 חודשי עבודה אתם זכאים לשנות את כתובתכם במשרד הפנים ולקבל תעודת תושב אילת, תעודה המקנה הטבות והנחות בטיסות, במסעדות ובבתי עסק רבים בעיר.

  עבודה באילת כולל מגורים

  תנאים והטבות הטובים ביותר באילת, המון משרות שמחכות רק לכם.

  צור/י איתנו קשר היום, חייג/י או מלא/י את טופס ההתקשרות.
  (לחץ על "צור/י איתנו קשר היום" ותועבר/י לטופס ההתקשרות.)

  לקוחות ממליצים

  לצוות המנצח ברק שרותים רציתי להגיד לכם תודה על העזרה הגדולה שקיבלתי ממכם, בזכותכם ההתאקלמות באילת הייתה קלה ונעימה אפילו את התפקיד למועדפת בחרנו יחד תוך כדי שאתם מקשיבים לצרכים שלי ולמה שחשוב לי! אני ממליצה לכולם להגיע לאילת דרך ברק שרותים, הם מלווים את העובדים מהרגע הראשון שמגיעים לאילת ותמיד נמצאים לתת מענה לכל עניין.

  שרית יעקוב - צ'קרית

  Review by Shlomi Abutbul

  אני הגעתי לאילת דרך ברק השמת עובדים, לאחר הגעתי מייד סופקה לי עבודה לפי בקשתי במלון גדול. התחלתי לעבוד במלון רימונים אילת בתפקיד פקיד קבלה בשנת 2013 עד היום. יש לציין כי אני נהנה מאוד מהעבודה במלון. פשוט להתחיל את היום עם חיוך, לקבל הנאה וסיפוק ממתן שירות לאורחים הפירות לא מאחרים לבוא בהצלחה 🙂

  דויד בלנקו - קבלה

  עבודה באילת כולל מגורים - צור/י קשר היום בטלפון

  © 2022 ברק שירותים - גיוס והשמה באילת התנאים 4, מתחם אלמוג, בניין רוזמרין אילת

  שליחת קורות חיים

  מלאו את הפרטים והוסיפו קובץ קורות חיים (אם יש לכם) – אנחנו כבר נעשה את כל השאר

  דילוג לתוכן