עבודה עם מגורים באילת – ברק שירותים

עבודה עם מגורים באילת - ברק שירותים
077-2315336

מי אנחנו

"ההתכנסות יחד היא התחלה. ההישארות יחד היא התקדמות. העבודה יחד היא הצלחה."
הנרי פורד

Barak Services about us page

הערכים שלנו

משפחתיות

משפחתיות במקום העבודה היא לקחת את הערכים שמרכיבים משפחה טובה לתוך הארגון, הרגשת הביטחון שאתה בבית. אנחנו בברק שירותים מלווים אתכם מהרגע הראשון של ההגעה לאילת, נמצאים בשבילכם לכל בעיה, עזרה,תומכים, ומייעצים. אצלנו יש למי לפנות ועם מי לדבר! אנחנו בשבילכם.

מקצועיות

חברת ברק שירותים קיימת מעל ל 19 שנים, אנחנו החברה הותיקה והגדולה באילת, אנו מומחים בשכר ודואגים לשמור על העובדים שלנו. לא סתם צוות ברק שירותים הוא הטוב ביותר באילת, המומחיות שלנו להתאים כל אדם לתפקיד הטוב ביותר. צוות החברה עובר כל הזמן הדרכות והסמכות בתחום על מנת שנוכל לתת לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר.

הגינות ויושרה

אנחנו בברק שירותים מאמינים בשקיפות מלאה, בהצגת הדברים כפי שהם. אנו בצד של העובד, אצלנו העובד יודע שיש על מי לסמוך אנחנו עובדים רק עם לקוחות שמשלמים לפי החוק. עוד לפני ההגעה לאילת תוכלו לקבל מצוות הגיוס שלנו את המידע הנדרש להגעה לאילת.

חדשנות

אנחנו בברק שירותים דואגים כל הזמן להתחדש, לשפר, לקדם את מערכות הגיוס, אנו עובדים עם תוכנות השכר המתקדמות ביותר. לשרותכם אתר חדש שבו כול אחד יכול לקבל מידע על כלל הפעילויות בקרוב תפתח אפשרות ללימודים בחו"ל ובארץ, עם שילוב סדנאות בתחומים שונים

שליחת קורות חיים

מלאו את הפרטים והוסיפו קובץ קורות חיים (אם יש לכם) – אנחנו כבר נעשה את כל השאר

דילוג לתוכן