077-2315336

עבודה בבתי מלון באילת

הדפסה
דוא"ל
פייסבוק
WhatsApp
עבודה בבתי מלון באילת

אנשים רבים מחפשים עבודה בבתי מלון ברחבי הארץ. חוץ מהיותה עבודה מועדפת, העבודה בבתי מלון נחשבת לכדאית במיוחד.
בענף המלונאות קיימות מספר רב של משרות, בתחומים שונים ומגוונים.
עבודה במטבח, עבודה בביטחון, עבודה במלצרות, עבודה בקבלה, כולן משרות שיש לאייש על מנת שבית המלון ייתן מענה מדויק לאורחיו הן מבחינת רמת השהייה והן מבחינה בטיחותית.

אחד מהיעדים הפופולריים ביותר בארץ לחופשות ועיר הנחשבת לשווה במיוחד לעוסקים בתחום המלונאות, היא אילת.
למה דווקא עבודה באילת, ומדוע היא נחשבת ליעד כל כך מושך?
כשבוחרים בעבודה בבית מלון, מה כדאי לבחור? אולי טבחות, אולי דווקא בשמירה? על כל זאת ועוד ננסה לענות במאמר זה על מנת שתוכלו לבחור את המקצוע העדיף ביותר עבורכם.

אילת – עיר של נופש, אבל גם של עבודה!

העיר אילת, הדרומית ביותר בישראל, גובלת בירדן ובמצרים. אילת היא היעד מספר אחד לחופשות בארץ, והיא אהובה ביותר על ידי משפחות ועל ידי צעירים ממגוון סיבות.

אחת הסיבות המומלצות ביותר לעשות סיבוב בעיר אילת היא הקניות. אילת היא עיר המוגדרת אזור סחר חופשי, היא עיר פטורה ממע"מ, ולכן היא הזולה ביותר בכל ישראל ונחשבת ליעד אשר קורץ מאוד לקונים. מעבר לקניות אילת היא עיר מלאה באטרקציות.
באילת יש ברים ומועדונים רבים וחיי הלילה שלה ענפים ומהנים. מעבר לכך יש פעילויות רבות ליחידים, לחברים ולמשפחה, מהכדור המפורסם ועד לסקי מים, בננה, אבובים, צלילה עם חליפות ושנורקלים ועוד. החופים באילת מושכים מאוד, הנופים היפים, רקע ההרים והמים הנהדרים, הופכים את אילת למוקד משיכה מרכזי.

אז הבנו שאילת היא עיר מהנה למבוגרים, צעירים וילדים, אך למה היא עיר שמומלצת לאלו המחפשים משרה בשוק העבודה?

ראשית כל העבודה באילת כוללת את הסביבה המהנה והתוססת אותה תיארנו ממש עכשיו וכמובן שהזדמנות מעולה להרוויח כסף ולחסוך אותו.
רוב המשרות בבתי מלון באילת כוללות מגורים, בסביבה שהיא בעיקרה צעירה ומלאת חיים.
עבודה עם מגורים יכולה לעזור מאוד עם סדר היום ולקצץ משמעותית בעלויות המחייה, בנוסף, יש עבודות בהן אפשר לקבל שכר במזומן.

עבודה באילת מושלמת לצעירים המחפשים עבודה מועדפת.

עבודה בבתי מלון באילת משתלמת במיוחד גם לאלו שרוצים לעסוק בעבודה מועדפת. בנוסף למשכורת ולחיסכון הקיים בעבודה עם מגורים,
העבודה המועדפת מזכה את העובדים בה במענק לאחר חצי שנה של עבודה.

באילת יש מספר רב של מלונות והרבה מהם נחשבים למלונות חמישה כוכבים. רמת האירוח והשהייה הגבוהות מושכות תיירים מכל רחבי הארץ והעולם.
עם זאת, לא כולם בוחרים להשתכן במלונות היוקרה. יש באילת מגוון מלונות ומקומות להשתכן בהם בטווח מחירים רחב. רוב המלונות ממוקמים באזור הים והטיילת אך ניתן למצוא גם מלונות באזורים שקטים יותר. כדאי לנסות להבין מה המלון המתאים לכם מבחינת תנאי ההעסקה ואופי העבודה.

 

באילו תפקידים אפשר לעסוק בתחום המלונאות?

מלונאות היא שם לכל תחומי העיסוק בתוך בית המלון. מהסעדה דרך שירות וביטחון, ניתן למצוא מגןן תפקידים רב בתוך ענף המלונאות והאירוח. כעת נעבור על כמה מהתחומים העדיפים ביותר בעולם המלונות וננסה להבין מה הוא התפקיד אשר מתאים לכם במיוחד.

העבודה במטבח היא עבודה שיכולה להיות אינטנסיבית מאוד, במיוחד כשמגיע הרגע להגיש את האוכל,
אבל אם אוכל הוא דבר שמעניין אתכם ומושך אתכם, יכול להיות שהעבודה במטבח מתאימה בדיוק בשבילכם. נכון, עבודה במטבח מצריכה מאמץ פיזי,
להשתמש בידיים ולעמוד שעות ארוכות על הרגליים, אך היא תדרוש מכם גם סבלנות רבה,
יש שאומרים שלפעמים היא אף עוזרת בריכוז למי שלעתים רבות מתקשה להתרכז. העבודה במטבח בית המלון יכולה לעזור לכם לרכוש ניסיון בתחום וללמד אתכם טכניקות חדשות.
העבודה במטבח מגוונת בתפקידיה, ויכולה להיות מוד מאתגרת, מעניינת, ובסוף, אל תשכחו, אתם אלו שמאכילים את האורחים.

תפקיד נוסף בעל ביקוש רב בתחום המלונאות הוא תחום הביטחון. תפקידים בתחום השמירה והביטחון יכולים להיות מאתגרים ומתגמלים כאחד.
לרוב משרות הקשורות בביטחון מתגמלות יותר מבחינת התשלום.

עיקר עבודתו של איש הביטחון היא לדאוג לתחושת הביטחון של האורחים במלון כך שיוכלו ליהנות ולחוש משוחררים במהלך החופשה שלהם, ללא צורך לדאוג לביטחונים,
מעבר לכך, כמובן שאנשי הביטחון יצטרכו לדעת לתפעל ארועי אמת אם יהיה צורך בכך. בשביל לעבוד תפקיד אבטחה יש צריך להיות מסוגלים לעמוד באחריות ורצינות רבה, ומעבר לכך התפקיד דורש הכשרה מיוחדת אף מעבר להכשרה צבאית, אם יש כזו.

עבודה זו אינה פשוטה, איש הביטחון צריך להבין את כובד המשקל של תפקידו ולדעת שמדובר בתפקיד המשתנה בזמן אמת ועלול לדרוש סיכון אישי אמיתי,
המאבטח הוא קו ההגנה הראשון של בית המלון. תכונות כמו מנהיגות והגדלת ראש יכולות לעזור מאוד בתפקיד זה.

עבודה בקבלה במלון מאוד חשובה מכיוון שפקידי הקבלה הם אלו אשר מקבלים את פניהם של לקוחות המלון.
על פקידי הקבלה להיות קשובים ואדיבים, אך גם מאוד מקצועיים ומרוכזים, ולשלוט בתוכנות המחשב אשר אחראיות על ענייני הרישום והתקשורת.
פקידי הקבלה הם אלו אשר רושמים או מחפשים את פרטי האורח, מקצים את החדרים, ומנפקים מפתחות וכרטיסי כניסה לחדרים.
פקידי הקבלה אחראיים על התקשורת עם האורחים. על פקידי הקבלה להיות יסודיים ביותר ואף רגישים לצורכי ורצונות האורחים.

 

כמובן שבבית המלון ניתן למצוא עבודות נוספות, כמו עבודה במלצרות, עבודה באזור הבריכה, עבודה בחדרנות, ניקוי, אחזקה, צוותי בידור ועוד. לא בכל העבודות נגענו פה אבל אנחנו בטוחים שאם אתם באמת מתעניינים בעבודה בבית מלון באילת, תוכלו להבין מה הוא התפקיד אשר מתאים לכם ולהפיק ממנו את המיטב. בהצלחה!

פוסטים דומים

יועץ מכירה באילת

מגדירים את עצמכם כאנשים שיודעים למכור קרח לאסקימוסים?, או בעלי תודעת שירות גבוהה ויכולות שכנוע טובות? אז התפקיד הזה בדיוק בשבילכם. אילת מוכרת כיעד תיירותי

קרא עוד »
עובד אקסטרות

עבודת אקסטרה

ישנם אנשים המחזיקים במשרה קבועה, אך מחפשים הכנסה נוספת. הכנסה נוספת זו, היכולה להיקרא גם עבודת אקסטרה, עשויה להגיע במגוון תחומים וצורות. אנשים מחפשים עבודה

קרא עוד »
חיילים משוחררים

עבודה מועדפת באילת

אנשים רבים מחפשים עבודה באילת. העיר אילת היא מהיעדים הפופולריים ביותר בארץ לחופשות ועיר הנחשבת לשווה במיוחד למחפשי העבודה, והעבודה המועדפת באילת משתלמת עוד יותר.

קרא עוד »
עבודה בחנויות אופנה באילת

עבודה בחנויות אופנה באילת

אנשים רבים מחפשים עבודה באילת. מעבר לאפשרות להתעסק בעבודה מועדפת, העבודה באילת נחשבת למשתלמת מאוד. העיר אילת מאפשרת למחפשי העבודה המון משרות בתחומים שונים ומגוונים.

קרא עוד »

שליחת קורות חיים

מלאו את הפרטים והוסיפו קובץ קורות חיים (אם יש לכם) – אנחנו כבר נעשה את כל השאר

דילוג לתוכן