077-2315336

הקרקע היציבה שלך בדרך לאזרחות

הדפסה
דוא"ל
פייסבוק
WhatsApp
חיילים משוחררים

השירות הצבאי יכול להיות מאתגר, אבל בהרבה מובנים הוא גם משמש לנו כחממה. עכשיו, כשיצאת אל החיים האזרחיים, הכול עליך. זה הזמן להתחיל בחיים העצמאיים שלך. בין אם נדרשת לך עבודה למימון הטיול הגדול, ללימודים, או אם פשוט הגיע הרגע להתחיל להתנהל בכוחות עצמך, ברק שירותים עומדת לרשותך. במשך מעל 19 שנה, אנחנו מציעים מגוון משרות באילת ומלווים את העובדים בכל ההיבטים.

מגוון משרות בתחום המכירות לחיילים משוחררים

תמיד התחברת לעולם המכירות? יש לך אופי שירותי וכישורים חברתיים מפותחים? חנויות רבות ומגוונות באילת מחפשות אחרי חיילים משוחררים לשלל משרות בתחום הסיטונאי. בין אם מתאימה לך יותר עבודה בחנות בגדים, עם מוצרי אלקטרוניקה ומחשבים או בכל תחום אחר, נשמח לסייע לך למצוא את המקום שיביא לידי ביטוי את הכישורים שלך בצורה הטובה ביותר.

כדי להבטיח שתהיה לך החוויה הנעימה ביותר, אנו מלווים אותך לכל אורך הדרך ודואגים לחבר אותך למעסיקים השומרים על כל חוקי העובד ושמציבים את ההעסקה ההוגנת בלב העשייה שלהם. אנו זמינים עבורך תמיד ונשמח לסייע לך בכל הנדרש.

אין שום סיבה להישאר לבד במערכה

אנחנו מודעים כמה הכניסה לחיים האזרחיים יכולה להיות מבלבלת. לכן, אנחנו מעמידים לרשותך צוות מיומן ומקצועי שיסייע לך להתאקלם. עם ההגעה לאילת, זמין לך פתרון דיור איכותי ונוח עם אבטחה מסביב לשעון ושירותי הסעה בכל רחבי העיר לנוחותך. כשיש לך כתובת לכל שאלה וכל בעיה, קל מאי פעם לעבור לאילת וליהנות מהזדמנויות תעסוקה שוות במיוחד.

הדרך הטובה ביותר להיכנס למעגל העבודה

ברק שירותים משקיעה זמן ומשאבים רבים כדי להעניק לך את השירות הטוב ביותר ולחשוף אותך לעבודות הוגנות, מהנות ובליווי מקצועי. הצוות שלנו עובר הכשרה מקיפה בכל התחומים ועושה שימוש בפתרונות הטכנולוגיים ברמה הגבוהה ביותר כדי לנהל את השכר שלך ולהעמיד לרשותך את כל ההטבות הזמינות לך במסגרת שיתוף הפעולה בינינו.

כדי ללמוד על כל המשרות הזמינות לך באילת בתחום הסיטונאות ולהתחיל בחיים החדשים שלך, הצוות שלנו זמין עבורך כעת וממתין לפנייתך.

פוסטים דומים

עבודה בתחום האופנה מרכז

מותגי האופנה המובילים מחפשים אותך! מגוון תפקידים במותגי האופנה המובילים בארץ. תנאים מעולים! תחילת עבודה מיידית! ליווי צמוד לאורך כל הדרך בחינם. יועצי מכירה, מורשי קופה, מחסנאים וצוות ניהול. מטבריה ועד אילת.

קרא עוד »
עבודה בבתי מלון באילת

עבודה בבית מלון

מגוון תפקידים בבתי המלון המובילים בארץ. תנאים מעולים! תחילת עבודה מיידית! ליווי צמוד לאורך כל הדרך בחינם. מלצרות, מטבח, קבט"ים, תורני אחזקה, פקידי קבלה, נציגי שירות לאורח, מארחות, ברמנים, חדרנים ועוד..

קרא עוד »

יועץ מכירה באילת

מגדירים את עצמכם כאנשים שיודעים למכור קרח לאסקימוסים?, או בעלי תודעת שירות גבוהה ויכולות שכנוע טובות? אז התפקיד הזה בדיוק בשבילכם. אילת מוכרת כיעד תיירותי

קרא עוד »
עובד אקסטרות

עבודת אקסטרה

ישנם אנשים המחזיקים במשרה קבועה, אך מחפשים הכנסה נוספת. הכנסה נוספת זו, היכולה להיקרא גם עבודת אקסטרה, עשויה להגיע במגוון תחומים וצורות. אנשים מחפשים עבודה

קרא עוד »

שליחת קורות חיים

מלאו את הפרטים והוסיפו קובץ קורות חיים (אם יש לכם) – אנחנו כבר נעשה את כל השאר

דילוג לתוכן