עבודה עם מגורים באילת – ברק שירותים

עבודה עם מגורים באילת - ברק שירותים
077-2315336

עבודה מועדפת אחרי צבא

הדפסה
דוא"ל
פייסבוק
WhatsApp

תוכן עניינים

מציאת הכי טוב עבורך

אחרי שנים ארוכות של שירות צבאי, הרבה אנשים מתעניינים בשאלה הגדולה: "מה עכשיו?". הפרק הזה בחיים הוא הזמן האידיאלי לחשוב ולתכנן את הצעד הבא בדרכם המקצועית. עבודה מועדפת אחרי הצבא היא עניין חשוב ואישי, והיא יכולה לשפר את איכות החיים ולקדם את הצמיחה המקצועית שלך. במאמר זה, נסקור כמה שלבים חשובים במציאת העבודה המועדפת לאחר הצבא.

הבנת יכולות ותחושת מטרה

רגע לפני שאתה מתחיל לחפש עבודה, חשוב להבין מה הם היכולות שלך ואילו תחושות וערכים חשובים לך בעבודה. האם אתה מעדיף לעבוד בסביבה חדשנית ודינמית או אולי בסביבה יותר יציבה ויציבות? האם תחושת המשמעות והמטרה בעבודה חשובה לך? לאחר שתבין את התחושות והערכים שחשובים לך, תוכל להתמקד בחיפוש שמתאים לדרישות האישיות שלך.

חשוב לחקור את השוק העבודתי

עבודה מועדפת לאחר הצבא יכולה להיות בכל תחום שבו אתה מעוניין, אך עליך לחקור את השוק העבודתי כדי להבין אילו הזדמנויות פתוחות כרגע. באמצעות חקיקה זו, תוכל להבין אילו מיומנויות והשכלה נדרשות בשוק המקצועי שאתה חושב להיכנס אליו.

התעדפות במיומנויות

לאחר שאתה יודע לאיזו תחושה ולאילו תחומי עבודה אתה מתמקד, הגיע הזמן לשפר את המיומנויות שלך. זה יכול להיות באמצעות למידת תואר חדש, השתלמויות מקצועיות, סדנאות, או אפילו פרויקטים עצמאיים שיכולים להוסיף לך ניסיון ומיומנות.

קרבת חברות ורשתות יכולות

הרשתות החברתיות חשובות ביותר בעולם המקצועי. נסה לפתח את הרשת שלך על ידי פגישות עם אנשים מתחום העניין שלך, השתתפות בכנסים וסדנאות מקצועיות, ושמור על קשרים טובים עם חברי צבא ואנשים שנתקבלת אליהם בעבר.

אופציות משפחתיות ואישיות

לאחר הצבא, ייתכן שיש לך התחייבויות משפחתיות או אישיות. עליך להתעקש על המצב משולב שמתאים לך ומתאים למשפחתך.
השאלה האם תוכל לערבב בצורה אופטימלית בין עבודה, משפחה וחיים אישיים. ייתכן שתצטרך לחפש אפשרויות עבודה שמאפשרות גמישות גדולה כגון תחנות עבודה מרחוק או שעות עבודה גמישות כדי להתאים את העבודה לצרכים האישיים והמשפחתיים שלך.

הכנה לתהליך הגיוס

עם הזמן, כשאתה מרגיש שאתה מוכן לפתח את העקרונות שלך ולחפש את העבודה המועדפת, הגיע הזמן להתחיל בתהליך הגיוס. עבודה על קורות חיים מעודכנים ומצגות מקצועיות מוכנים יכולה לעזור לך להתמודד ביעילות עם תהליך הראיונות והסיוע בבניית הרשת המקצועית שלך.

זמן השקעה בחיפוש

זה חשוב להבין שלעיתים חיפוש עבודה עשוי לקחת זמן. אל תיאלץ להתפשר על עבודה שאינה מתאימה לך באופן מוחלט. תשקול את כל האפשרויות הזמינות ותחפש את המשרה המתאימה לך בצורה מתוחזקת ובכנות.

פתרון כללי או ייחודי?

לא תמיד עבודה מועדפת צריכה להיות בתחום מקצועי מסוים. נסה לחשוב האם אתה רוצה לעבוד בתפקיד מסוים או אם אתה רוצה לפתח כלליות שתאפשר לך לעבוד בתחומים שונים וללמוד דברים חדשים באופן רצון. החלטה זו תקבע את הדרך שבה תחפש את העבודה המועדפת.

לאחר הצבא, תהליך החיפוש אחרי עבודה מועדפת הוא זמן מרתק בחיים שדורש התעקשות, התמודדות ותכנון.

חשוב להכין את עצמך מראש, לקבוע יעדים ברורים, ולעבוד קשה כדי למצוא את הדרך הטובה ביותר להמשך הקריירה המקצועית שלך.

בעבודה מועדפת, אתה יכול למצוא לא רק משרה שתאהב, אלא גם דרך לפתח עצמך מקצועית ולשפר את איכות חייך.

עבודה עם מגורים באילת
תוכן עניינים
מלונות
קבט"ים בבתי מלון

למערך הביטחון בבתי מלון דרושים/ות קב"טים/יות לעבודה משמעותית. תנאים מעולים למתאימים: שכר שעתי + מענקי התמדה בנוסף למענק המועדפת
מגורים מסובסדים, ללא צורך בתשלום מראש, נסיעות חינם בתוך אילת וארוחות.

שלח/י קורות חיים
איש אחזקה
מלונות
איש אחזקה

עבודות אחזקה באילת הינן עבודות שוטפות בבתי מלון בכפוף למנהל אחזקה ומתן מענה לקריאות שנפתחות ע"י אורחים בהתאם למקצוע הנדרש.

שלח/י קורות חיים
דיילת קוסמטיקה
מכירות
דיילת קוסמטיקה

תפקיד הדיילת במחלקת קוסמטיקה הינו תפקיד מתחום הביוטי, מאפשר התמקצעות בתחום הטיפוח והביוטי. במסגרת התפקיד נחשפים לשלל המותגים והחברות קוסמטיקה אשר מעשיר את הידע והניסיון. עבודה מהנה בסביבה נעימה ונקיה.

שלח/י קורות חיים
קופאי בחנות אופנה
מכירות
קופאי בחנות אופנה

עובדי קופה במותגי אופנה זו עבודה באווירה צעירה ודינאמית, עבודה שאינה פיזית ולעיתים מתאפשרת בישיבה. תפקיד שמאפשר בסיס לעתיד קידומי בחברה.

שלח/י קורות חיים
יועץ מכירה
מכירות
יועץ מכירה

מכירות באילת הן על תקופתיות ואינן מושפעות מתקופות "חלשות" כמו בשאר הארץ , עובדים במותגים מוכרים וגדולים ויחד עם זאת לקוחות מגיעים לאילת לרכוש ללא מע"מ דבר המקל על תהליך המכירה והסגירה עם הלקוח.

שלח/י קורות חיים
טיים קיפר Time Keeper
מלונות
טיים קיפר

תפקיד טיים קיפר במלון באילת הוא תחת מחלקת האבטחה תפקידו בראש ובראשונה אחריות והשגחה על אורחי המלון, העובדים שלו ומתקניו (מזכיר תפקיד של תצפיתנית בצבא).

שלח/י קורות חיים
מלונות
תורן אחזקה

אתם מחשיבים את עצמכם כטובים בפתרון בבעיות ותקלות? בעלי זיקה לתחום הטכני, צבע, שפכטל, וכדומה? אולי תחום האחזקה יכול להיות בול בשבילכם

שלח/י קורות חיים
מלונות
עובד בריכה באילת

עובד בריכה אחראי על מתחם הבריכה על נראות, ניקיון ונוחות המתחם. חלק מתפקידו סידור המגבות וחלוקתם, פינוי פחים, פתיחת שמשיות וכסאות ועוד.

שלח/י קורות חיים
מלונות
ברמן במלון באילת

חלק מתפקידיו של הברמן הינו האחריות על הכנת המשקאות במלון (שתיה חמה / קרה ומשקאות האלכוהול), בנוסף הברמן אחראי על עמדת הקפה ובאחריותו לנקות ולתפעל אותה. הברמנים נהנים משכר שעתי + טיפים.

שלח/י קורות חיים
מלונות
בל בוי באילת

הבל בוי הוא האדם הראשון שפוגש את אורחי המלון, הוא עוזר להם עם המזוודות, הוא מלווה אותם לחדר. במידה והאורחים צריכים הזמנת מוניות או עיתונים – הבל בוי מזמין להם. השכר הינו שכר שעתי + טיפים.

שלח/י קורות חיים
מלונות
מלצרות באילת

תחום המלצרות באילת מתחלק לכמה תחומים: יש מלצרות בחדר אוכל, יש מלצרות במחלקות היוקרתיות במלון (טרקלין עסקים וRoom Service), ויש מלצרות בלובי ובסנייק בר, ובמסעדות המלון.

שלח/י קורות חיים
תפקיד צ'קר בבית מלון
מלונות
צ'קרי/ת במלון

הצ'קר/ית נמצאת בכניסה לחדר אוכל ומתפקדת כמארחת בחדר אוכל – סימון האורחים ביומן, גביית תשלום במידת הצורך, הכנסת האורחים והושבתם, פתיחת וסגירת קופת המכירות בנקודות השונות במלון כולל רישום ההזמנות והחיובים השונים.

שלח/י קורות חיים
מלונות
פקידת קבלה במלון

אחד התפקידים הנחשקים ביותר במלון – פקידי הקבלה הם הפנים של המלון
ברגע שהאורח מגיע הפקידי קבלה דואגים לקבל אותו למלון בצורה הכי טובה.

שלח/י קורות חיים

עבודות באילת

בואו תשמעו מה לחבר'ה
יש לומר על העבודה איתנו!
אולי יעניין אותך גם..
עבודה במזומן באילת

היתרונות של עבודה במזומן באילת: מדריך למחפשי עבודה אילת, עיר הנופש הים-תיכונית של ישראל, אינה רק יעד תיירותי אהוב אלא גם מקום מושלם למי שמחפש

קרא עוד »
עבודה עם מגורים באילת

בעיר התיירות המובילה בישראל דרושים/ות מספר גדול של עובדים/ת בכל ימות השנה ובמגוון של תפקידים. דרושים/ות מלצרים/ות ואחמש"ים/ות לבתי המלון והמסעדות, קב"טים/ות, מצילים/ות ועוד המון משרות שמחכות רק לכם.

קרא עוד »
עבודה ניהולית באילת

משרות ניהול במגוון תחומים באילת להתחלה מיידית! בעלי ותק או ניסיון ניהולי? יש לנו מגוון תפקידי ניהול באילת בתנאים מעולים עם ליווי אישי לאורך כל הדרך בחינם. תנו לנו לעשות לכם את העבודה ולמצוא לכם את המשרה הכי מתאימה, בהתאם לניסיון או לידע שלכם. תחילת עבודה מידית!

קרא עוד »
Image of waiter and waitresses position
עבודה באילת מלונות

העבודה המלונאית באילת – צעד לעולם האירוח המפתיע עבודה בתחום המלונאות באילת היא חוויה ייחודית שמשלבת בין תעשיית התיירות המתפתחת לבין חוויות עבודה מרתקות ומגוונות.

קרא עוד »

שליחת קורות חיים

מלאו את הפרטים והוסיפו קובץ קורות חיים (אם יש לכם) – אנחנו כבר נעשה את כל השאר

דילוג לתוכן