077-2315336

עבודות באילת עם מגורים

הדפסה
דוא"ל
פייסבוק
WhatsApp
מגורי העובדים שלנו

מחפשים עבודות באילת עם מגורים? לא יודעים איך ואיפה למצוא ומה עושים עם נושא המגורים. אם כך הגעתם למקום הנכון. אנו בברק שירותים מתמחים בשירותי גיוס עובדים והשמה באילת. אנו מאפשרים לצעירים להשתלב במבחר עבודות בתחום המלונאות והתיירות ואנו מתחייבים לספק עבודות באילת עם מבוגרים.

בחזרה ללוח דרושים לעבודה באילת

העבודות שלנו, עבודות באילת עם מגורים

אצלנו בברק שירותים תוכלו להשתלב במבחר תקפידים בבתי המלון של העיר: פקידי קבלה, עוזרי מטבח, מרכזיות שירות, טבחות, עובדי ביטחון, מחסנאים ועוד. כל העבודות הן במתכונת עבודות באילת עם מגורים אך זהו לא היתרון היחידי. רבות מהעבודות שאנו מציעים מתאימות לקטגוריה של עבודות מועדפות המזכות במענק מיוחד. מסיבה זו שירותי ההשמה שלנו כך כך פופולריים בקרב חיילים משוחררים המחפשים עבודות באילת עם מגורים. אנו מספקים להם את העבודה שהם צריכים, דואגים לכל מה שמסביב ובסוף אתם מקבלים גם מענק ממשלתי. לצורך קבלת מידע נוסף לגבי אפשרויות התעסוקה העדכניות ביותר, הירשמו באתר האינטרנט שלנו ותקבלו עדכונים במייל לגבי מקומות עבודה אפשריים במתכונות עבודות באילת עם מגורים.

למה דווקא אילת?

אילת היא עיר הנופש מספר אחת של ישראל והיא מושכת המוני מבקרים מהארץ ומהעולם. תנועה גדולה של תיירים הביאה לפתיחתם של עשרות בתי מלון ושירותי תיירות בעיר, מקומות הצמאים לכוח עבודה. אך עבודות באילת עם מגורים כוללות גם שעות פנאי בהן אתם יכולים ליהנות מהאטרקציות והאווירה המיוחדת של העיר אילת. כך תוכלו לשלב עבודה עם בילויים, בדיוק מה שחיילים משוחררים רוצים.

תנאי המגורים

אם יש לכם דעות קודמות לגבי המגורים או תנאי המגורים, כדאי שתשימו אותן בצד כי אתם הולכים להיות מופתעים לטובה. אל תחשבו שמדובר בתנאי מגורים עלובים אשר מאפשרים לנו לחסוך כסף על חשבונכם. מדובר בתנאי מגורים מעולים, ברמה המתאימה לתיירים, אשר אתם מקבלים בחינם. חלק מהדירות שאנו מעמידים לרשות העובדים נמצאות במלון אלמוג היוקרתי. מלון אלמוג נמצא בלב העיר ומספק דירות מגורים ברמה גבוהה אשר בדרך כלל מושכרות לתיירים. הדירות כוללות את כל מה שאתם צריכים, אפילו מטבחון מאובזר, אינטרנט וטלוויזה בכבלים. תנאי המגורים הגבוהים והמיקום המעולה במרכז העיר הופכות אותו למאוד אטרקטיבי למי שמחפש עבודות באילת עם מגורים.

פוסטים דומים

עבודה בתחום האופנה מרכז

מותגי האופנה המובילים מחפשים אותך! מגוון תפקידים במותגי האופנה המובילים בארץ. תנאים מעולים! תחילת עבודה מיידית! ליווי צמוד לאורך כל הדרך בחינם. יועצי מכירה, מורשי קופה, מחסנאים וצוות ניהול. מטבריה ועד אילת.

קרא עוד »
עבודה בבתי מלון באילת

עבודה בבית מלון

מגוון תפקידים בבתי המלון המובילים בארץ. תנאים מעולים! תחילת עבודה מיידית! ליווי צמוד לאורך כל הדרך בחינם. מלצרות, מטבח, קבט"ים, תורני אחזקה, פקידי קבלה, נציגי שירות לאורח, מארחות, ברמנים, חדרנים ועוד..

קרא עוד »

יועץ מכירה באילת

מגדירים את עצמכם כאנשים שיודעים למכור קרח לאסקימוסים?, או בעלי תודעת שירות גבוהה ויכולות שכנוע טובות? אז התפקיד הזה בדיוק בשבילכם. אילת מוכרת כיעד תיירותי

קרא עוד »
עובד אקסטרות

עבודת אקסטרה

ישנם אנשים המחזיקים במשרה קבועה, אך מחפשים הכנסה נוספת. הכנסה נוספת זו, היכולה להיקרא גם עבודת אקסטרה, עשויה להגיע במגוון תחומים וצורות. אנשים מחפשים עבודה

קרא עוד »

שליחת קורות חיים

מלאו את הפרטים והוסיפו קובץ קורות חיים (אם יש לכם) – אנחנו כבר נעשה את כל השאר

דילוג לתוכן