עבודה עם מגורים באילת – ברק שירותים

עבודה עם מגורים באילת - ברק שירותים
077-2315336

מהי עבודה מועדפת?

הדפסה
דוא"ל
פייסבוק
WhatsApp

תוכן עניינים

מהי עבודה מועדפת? מדינת ישראל מעניקה הטבה לחיילים משוחררים הידועה בתור ״עבודה מועדפת״. באמצעות הטבה זו המדינה מכניסה כוח עבודה ישראלי לתחומים מסוימים הסובלים ממחסור בכוח אדם וצריכים חיזוק. החיילים המשוחררים הנכנסים לתחום זה נהנים ממענק חד פעמי, המשולם על ידי הביטוח הלאומי, סכום העומד היום על 9550 שקלים. כך העובדים מקבלים תמריץ נוסף לעבוד בעבודות אלו. זוהי הגדרה כללית של הנושא אך כמובן שישנם תנאים מיוחדים שעליהם לעמוד. אז מהן בעצם עבודות מועדפות בישראל של 2017 ומהם התנאים בשביל לקבל את המענק. על זאת ועוד במאמר הבא:

מהי עבודה מועדפת, ותנאי הזכאות למענק עבודה מעודפת

ישנם מספר תנאים שצריך לעמוד בהם על מנת ליהנות מכספי המענק:

עבודה נדרשת – החוק מגדיר היטב את העבודות אשר נחשבות לעבודות נדרשות ובהן ניתן לקבל את המענק. נכון להיום עבודות נדרשות מתייחסות לעבודה במפעלי תעשייה ובתי מלאכה, תחנות דלק, בתי מלון, חקלאות ובתי אריזה וטיפול בבעלי מוגבלויות. החוק אינו מתייחס לעבודות פקידותיות ואדמיניסטרטיבות בתחומים אלו אשר אינם נחשבים לעבודה נדרשת. שימו לב, אם יש לכם ספק האם העבודה שלכם מוגדרת כעבודה מועדפת, ניתן לברר זאת במשרדי הביטוח הלאומי.

שירות סדיר או שירות לאומי – הביטוח הלאומי מעניק את התשלום לחיילים אשר סיימו שירות סדיר או שירות לאומי של 24 חודשים ועבדו תקופה של לפחות שישה חודשים בעבודה המוגדרת כעבודה נדרשת. יוצאי  דופן הן נשים אשר הפסיקו את השירות בעקבות נישואין, השלימו לפחות 6 חודשי שירות ונישאו תוך שלושים יום מרגע סיום השירות. ישנה גם אפשרות למענק חלקי עבור מי שעבד פחות משישה חודשים; במקרה זה המענק ישולם באופן יחסי למספר ימי העבודה.

עבודה במשרה מלאה – המענק מתייחס לעבודות במשרה מלאה; 8 שעות ביום.

תחילת העבודה – על מנת ליהנות מהמענק יש להתחיל את העבודה במהלך השנה הראשונה מתום השחרור. במידה ועברה יותר, אך החייל המשוחרר עונה על תנאי זכאות כלליים לדמי אבטלה, ניתן לקבל את המענק.

הגשת תביעה לתשלום מענק עבודה מועדפת

המענק אינו משולם באופן אוטומטי, יש למלא תופס תביעה באמצעות אתר הביטוח הלאומי. לצורך הגשת התביעה לעבודה מועדפת יש להגיש את המסמכים הבאים:

  • טופס תביעה לתשלום מענק (באתר הביטוח הלאומי).
  • צילום תעודת שיחרור או כל מסמך רשמי אחר של צה״ל המעיד על תאריך השחרור. או מסמך מקביל במקרה של שירות לאומי-אזרחי.
  • אישור מהמעסיק הכולל את סוג העבודה, מקום העבודה ותקופת העבודה תוך כדי ציון מספר ימי העבודה בכל חודש.

במקרה של חיילים משוחררים המתחילים לעבוד בעבודה מועדפת לאחר שחלפה שנה ממועד השחרור יש צורך להגיש את כל תלושי השכר של השנה וחצי האחרונה.

תוכן עניינים
מלונות
קבט"ים בבתי מלון

למערך הביטחון בבתי מלון דרושים/ות קב"טים/יות לעבודה משמעותית. תנאים מעולים למתאימים: שכר שעתי + מענקי התמדה בנוסף למענק המועדפת
מגורים מסובסדים, ללא צורך בתשלום מראש, נסיעות חינם בתוך אילת וארוחות.

שלח/י קורות חיים
איש אחזקה
מלונות
איש אחזקה

עבודות אחזקה באילת הינן עבודות שוטפות בבתי מלון בכפוף למנהל אחזקה ומתן מענה לקריאות שנפתחות ע"י אורחים בהתאם למקצוע הנדרש.

שלח/י קורות חיים
דיילת קוסמטיקה
מכירות
דיילת קוסמטיקה

תפקיד הדיילת במחלקת קוסמטיקה הינו תפקיד מתחום הביוטי, מאפשר התמקצעות בתחום הטיפוח והביוטי. במסגרת התפקיד נחשפים לשלל המותגים והחברות קוסמטיקה אשר מעשיר את הידע והניסיון. עבודה מהנה בסביבה נעימה ונקיה.

שלח/י קורות חיים
קופאי בחנות אופנה
מכירות
קופאי בחנות אופנה

עובדי קופה במותגי אופנה זו עבודה באווירה צעירה ודינאמית, עבודה שאינה פיזית ולעיתים מתאפשרת בישיבה. תפקיד שמאפשר בסיס לעתיד קידומי בחברה.

שלח/י קורות חיים
יועץ מכירה
מכירות
יועץ מכירה

מכירות באילת הן על תקופתיות ואינן מושפעות מתקופות "חלשות" כמו בשאר הארץ , עובדים במותגים מוכרים וגדולים ויחד עם זאת לקוחות מגיעים לאילת לרכוש ללא מע"מ דבר המקל על תהליך המכירה והסגירה עם הלקוח.

שלח/י קורות חיים
טיים קיפר Time Keeper
מלונות
טיים קיפר

תפקיד טיים קיפר במלון באילת הוא תחת מחלקת האבטחה תפקידו בראש ובראשונה אחריות והשגחה על אורחי המלון, העובדים שלו ומתקניו (מזכיר תפקיד של תצפיתנית בצבא).

שלח/י קורות חיים
מלונות
תורן אחזקה

אתם מחשיבים את עצמכם כטובים בפתרון בבעיות ותקלות? בעלי זיקה לתחום הטכני, צבע, שפכטל, וכדומה? אולי תחום האחזקה יכול להיות בול בשבילכם

שלח/י קורות חיים
מלונות
עובד בריכה באילת

עובד בריכה אחראי על מתחם הבריכה על נראות, ניקיון ונוחות המתחם. חלק מתפקידו סידור המגבות וחלוקתם, פינוי פחים, פתיחת שמשיות וכסאות ועוד.

שלח/י קורות חיים
מלונות
ברמן במלון באילת

חלק מתפקידיו של הברמן הינו האחריות על הכנת המשקאות במלון (שתיה חמה / קרה ומשקאות האלכוהול), בנוסף הברמן אחראי על עמדת הקפה ובאחריותו לנקות ולתפעל אותה. הברמנים נהנים משכר שעתי + טיפים.

שלח/י קורות חיים
מלונות
בל בוי באילת

הבל בוי הוא האדם הראשון שפוגש את אורחי המלון, הוא עוזר להם עם המזוודות, הוא מלווה אותם לחדר. במידה והאורחים צריכים הזמנת מוניות או עיתונים – הבל בוי מזמין להם. השכר הינו שכר שעתי + טיפים.

שלח/י קורות חיים
מלונות
מלצרות באילת

תחום המלצרות באילת מתחלק לכמה תחומים: יש מלצרות בחדר אוכל, יש מלצרות במחלקות היוקרתיות במלון (טרקלין עסקים וRoom Service), ויש מלצרות בלובי ובסנייק בר, ובמסעדות המלון.

שלח/י קורות חיים
תפקיד צ'קר בבית מלון
מלונות
צ'קרי/ת במלון

הצ'קר/ית נמצאת בכניסה לחדר אוכל ומתפקדת כמארחת בחדר אוכל – סימון האורחים ביומן, גביית תשלום במידת הצורך, הכנסת האורחים והושבתם, פתיחת וסגירת קופת המכירות בנקודות השונות במלון כולל רישום ההזמנות והחיובים השונים.

שלח/י קורות חיים
מלונות
פקידת קבלה במלון

אחד התפקידים הנחשקים ביותר במלון – פקידי הקבלה הם הפנים של המלון
ברגע שהאורח מגיע הפקידי קבלה דואגים לקבל אותו למלון בצורה הכי טובה.

שלח/י קורות חיים

עבודות באילת

בואו תשמעו מה לחבר'ה
יש לומר על העבודה איתנו!
אולי יעניין אותך גם..
עבודה במזומן באילת

היתרונות של עבודה במזומן באילת: מדריך למחפשי עבודה אילת, עיר הנופש הים-תיכונית של ישראל, אינה רק יעד תיירותי אהוב אלא גם מקום מושלם למי שמחפש

קרא עוד »
עבודה עם מגורים באילת
עבודה מועדפת אחרי צבא

מציאת הכי טוב עבורך אחרי שנים ארוכות של שירות צבאי, הרבה אנשים מתעניינים בשאלה הגדולה: "מה עכשיו?". הפרק הזה בחיים הוא הזמן האידיאלי לחשוב ולתכנן

קרא עוד »
עבודה עם מגורים באילת

בעיר התיירות המובילה בישראל דרושים/ות מספר גדול של עובדים/ת בכל ימות השנה ובמגוון של תפקידים. דרושים/ות מלצרים/ות ואחמש"ים/ות לבתי המלון והמסעדות, קב"טים/ות, מצילים/ות ועוד המון משרות שמחכות רק לכם.

קרא עוד »
עבודה ניהולית באילת

משרות ניהול במגוון תחומים באילת להתחלה מיידית! בעלי ותק או ניסיון ניהולי? יש לנו מגוון תפקידי ניהול באילת בתנאים מעולים עם ליווי אישי לאורך כל הדרך בחינם. תנו לנו לעשות לכם את העבודה ולמצוא לכם את המשרה הכי מתאימה, בהתאם לניסיון או לידע שלכם. תחילת עבודה מידית!

קרא עוד »

שליחת קורות חיים

מלאו את הפרטים והוסיפו קובץ קורות חיים (אם יש לכם) – אנחנו כבר נעשה את כל השאר

דילוג לתוכן