077-2315336

משרות עבודה באילת

הדפסה
דוא"ל
פייסבוק
WhatsApp

מחפשים משרות עבודה באילת? הגעתם בדיוק למקום הנכון. הרשו לנו לספר לכם למה. ברק שירותים היא חברה המתמחה בשירותי השמה וגיוס בעיר אילת, זוהי גזרת ההתמחות שלנו. אנו פועלים בעיר למעלה מ 19 שנה וכולם מכיארים אותנו. כאשר אנו אומרים כולם מכירים אותנו אנו מדברים על יחסי עבודה מעולים עם בתי המלון של העיר להם אנו מספקים עובדים רבים בכל ימות השנה. אם אתם מחפשים משרות עבודה באילת, פנייה אלינו היא נקודת ההתחלה הטובה ביותר שלכם.

אנו חברה ערכית הפועלת באווירה משפחתית. אנו דואגים לעובדים החל מרגע ההגעה לעיר ונמצאים כאן עבור כל בעיה שמתעוררת או כל שאלה שמציקה. אנו רואים בעובדים משפחה ותמיד לצידם, או נשיג עבורכם את תנאי השכר הטובים ביותר.

משרות עבודה באילת – מה כלול

אנו מכירים את המצב… אתם חיילים משוחררים או חברה צעירים הרוצים להתחיל את החיים האזרחיים. אתם בטח קצרים בכסף ויש לכם הרבה דאגות על הראש. אתם חוששים לשכור דירה בעיר ולהיות בלי מקום עבודה או למצוא מקום עבודה אבל אין לכם דירה. אל דאגה, משרות עבודה באילת פשוט כוללות הכל. שירותי ההשמה שלנו כוללים מגורים בחינם במקום מרכזי בעיר. אתם יכולים להשתלב בעבודה באחד מבתי המלון של העיר ולגור חינם במגורים מטעם ברק שירותים – אם יש לכם עבודה יש לכם מגורים. אתם בטח גם חושבים כמה יעלה לכם או כמה זמן יקח להגיע מהעבודה הביתה ולהפך. אל דאגה אנו מעמידים לרשותכם שירות הסעות אשר אוסף אתכם מהמגורים ולקוח אתכם לעבודה בשעה שאתם צריכים.

עבודה מועדפת באילת

משרות עבודה באילת הן במקרים רבים משרות המזכות אתכם במענק עבודה מועדפת. אנו מתמחים בהשמה לבתי המלון וכידוע רבות מהעבודות הן עבודות נדרשות המזכות אתכם במענק מיוחד בסיום התקופה הנדרשת בחוק. אנו נסייע לכם להתשלב בעבודות נדרשות המתאימות לחיילים משוחררים.

חיילים משוחררים מוזמנים לעבור תקופה באילת, של לפחות 6 חודשים בעבודה ובסופם יוכלו ליהנות מתמריץ כללי אשר היום עומד על 9550 שקלים המופקדים לחשבון הבנק שלכם ומתאימים לכל מטרה שרק תרצו.

פוסטים דומים

עבודה בתחום האופנה מרכז

מותגי האופנה המובילים מחפשים אותך! מגוון תפקידים במותגי האופנה המובילים בארץ. תנאים מעולים! תחילת עבודה מיידית! ליווי צמוד לאורך כל הדרך בחינם. יועצי מכירה, מורשי קופה, מחסנאים וצוות ניהול. מטבריה ועד אילת.

קרא עוד »
עבודה בבתי מלון באילת

עבודה בבית מלון

מגוון תפקידים בבתי המלון המובילים בארץ. תנאים מעולים! תחילת עבודה מיידית! ליווי צמוד לאורך כל הדרך בחינם. מלצרות, מטבח, קבט"ים, תורני אחזקה, פקידי קבלה, נציגי שירות לאורח, מארחות, ברמנים, חדרנים ועוד..

קרא עוד »

יועץ מכירה באילת

מגדירים את עצמכם כאנשים שיודעים למכור קרח לאסקימוסים?, או בעלי תודעת שירות גבוהה ויכולות שכנוע טובות? אז התפקיד הזה בדיוק בשבילכם. אילת מוכרת כיעד תיירותי

קרא עוד »
עובד אקסטרות

עבודת אקסטרה

ישנם אנשים המחזיקים במשרה קבועה, אך מחפשים הכנסה נוספת. הכנסה נוספת זו, היכולה להיקרא גם עבודת אקסטרה, עשויה להגיע במגוון תחומים וצורות. אנשים מחפשים עבודה

קרא עוד »

שליחת קורות חיים

מלאו את הפרטים והוסיפו קובץ קורות חיים (אם יש לכם) – אנחנו כבר נעשה את כל השאר

דילוג לתוכן