077-2315336

עבודה באילת עם מגורים

הדפסה
דוא"ל
פייסבוק
WhatsApp
מגורי עובדים באילת

צעירים רבים מתעניינים באפשרות של מעבר לאילת, לפחות לתקופה של כמה חודשים. העיר אילת מושכת הרבה צעירים והיא מאפשרת לשלב עבודה עם בילויים ואולי אף לחסוך קצת כסף להמשך הדרך, אולי זה טיול בעולם או תשלום עבור לימודים. מעבר לאילת דורש מציאת מקום עבודה ומקום מגורים אך האמת שהעיר מציעה הזדמנויות המשלבות עבודה באילת עם מגורים. אפשרויות אלו חוסכות לכם הרבה כאב ראש. זה חוסך לכם את כאב הראש של שבו אתם צריכים לחפש דירה ועבודה זו זמנית. כאן אתם זוכים בשתי ציפורים במכה אחת.

שירותי השמה ומגורים במקום אחד

חברת ברק מציעה שירותי גיוס והשמה באילת עם התמחות בתחום של עבודה באילת עם מגורים. אנו איננו תלויים בבתי המלון, אלא מציעים דיור לעובדים מטעמנו. מגורי העובדים הם בדרך כלל הפתרון הטוב ביותר למי שרוצה עבודה באילת עם מגורים.

עבודה באילת עם מגורים

למגורי העובדים של ברק ישנם כמה יתרונות מרכזיים:

  1. רמה גבוהה – אנו מציעים לעובדים דיור ברמה גבוהה. הדירות שלנו ריהוט ומטבחון ואפילו כבלים בחינם. אין צורך לחפש דירה ולהתחיל לבלות בשווקי יד שנייה על מנת לחפש ריהוט, כאן יש לכם הכול. בתוספת תשלום סמלי תוכלו לקבל גם מכונת כביסה ומייבש.
  2. שירות הסעות – אנו בברק שירותים מספקים שירותי השמה לרבים מבתי המלון באזור ואנו מפעילים שירות הסעות מיוחד האוסף את העובדים מהמגורים ישירות למקום העבודה ובחזרה בסוף יום העבודה. שירותי ההסעות שלנו מתואמים עם שעות המשמרות בבתי המלון וחוסכים לכם הרבה כסף.
  3. מיקום מעולה – כאשר אתם מחפשים עבודה באילת עם מגורים חשוב לכם מאוד המיקום של המגורים. במקרה שלנו, כאשר פועל שירות הסעות, אין צורך בקרבה לבתי המלון. במקום זאת אתם נמצאים במקום מרכזי בעיר הקרוב להכול.
  4. מגורים בעלות מסובסדת – ושוב נזכיר שמדובר בעבודה באילת עם מגורים בעלות מסובסדת! אנו משתתפים בעלות המגורים שלכם וכך תוכלו בקלות לחסוך נתח נכבד מההכנסה שלכם.

אנו בברק שירותים מתמחים במציאת מקומות עבודה בקטגוריה של עבודה מועדפת. אצלנו תוכלו למצוא מגוון עבודות מועדפות וליהנות בו זמנית מעבודה באילת עם מגורים מסובסדים.

פוסטים דומים

עבודה בתחום האופנה מרכז

מותגי האופנה המובילים מחפשים אותך! מגוון תפקידים במותגי האופנה המובילים בארץ. תנאים מעולים! תחילת עבודה מיידית! ליווי צמוד לאורך כל הדרך בחינם. יועצי מכירה, מורשי קופה, מחסנאים וצוות ניהול. מטבריה ועד אילת.

קרא עוד »
עבודה בבתי מלון באילת

עבודה בבית מלון

מגוון תפקידים בבתי המלון המובילים בארץ. תנאים מעולים! תחילת עבודה מיידית! ליווי צמוד לאורך כל הדרך בחינם. מלצרות, מטבח, קבט"ים, תורני אחזקה, פקידי קבלה, נציגי שירות לאורח, מארחות, ברמנים, חדרנים ועוד..

קרא עוד »

יועץ מכירה באילת

מגדירים את עצמכם כאנשים שיודעים למכור קרח לאסקימוסים?, או בעלי תודעת שירות גבוהה ויכולות שכנוע טובות? אז התפקיד הזה בדיוק בשבילכם. אילת מוכרת כיעד תיירותי

קרא עוד »
עובד אקסטרות

עבודת אקסטרה

ישנם אנשים המחזיקים במשרה קבועה, אך מחפשים הכנסה נוספת. הכנסה נוספת זו, היכולה להיקרא גם עבודת אקסטרה, עשויה להגיע במגוון תחומים וצורות. אנשים מחפשים עבודה

קרא עוד »

שליחת קורות חיים

מלאו את הפרטים והוסיפו קובץ קורות חיים (אם יש לכם) – אנחנו כבר נעשה את כל השאר

דילוג לתוכן