077-2315336

עבודה מועדפת לחיילים משוחררים

הדפסה
דוא"ל
פייסבוק
WhatsApp

חיילים משוחררים אשר זה עתה השתחררו מצה״ל מחפשים להשתלב בשוק העבודה. בדרך כלל עבור רוב החיילים מודבר בעבודה זמנית. זוהי תקופה שהצעירים רוצים לבלות וליהנות לאחר שירות צבאי קשה ומלחיץ. אתם בוודאי חולמים על טיול בעולם ומתלבטים לגבי תחום הלימודים. אבל דבר ראשון אתם צריכים כסף ולכן מחפשים להשתלב בעבודות זמניות. אחת האפשרויות האטרקטיביות היא עבודה מועדפת לחיילים משוחררים.

מהי עבודה מועדפת לחיילים משוחררים

מדינת ישראל מעניקה מענק מיוחד לחיילים משוחררים אשר עבדו תקופה מסויימת בעבודות נדרשות. המענק משולם באמצעות הביטוח הלאומי בהתאם לקריטריונים הקבועים בחוק, קריטריונים המגדירים היטב את תחום העבודה, פרק הזמן הנדרש ותקופת הזכאות. כיום המענק עומד על סכום של 9550 שקלים. מי שמצא עבודה מועדפת לחיילים משוחררים צפוי ליהנות ממשכורתו כפי שסוכמה עם המעסיק ובסוף התקופה מתנה של 9550 דקלים באדיבות מדינית ישראל. וכאשר נותנים לכם מתנות לא תגידו לא, רק צריך לוודא שהעבודה שלכם היא אכן עבודה נדרשת.

לדוגמה חייל משוחרר שעבד בבית מלון יכול ליהנות ממשכורת חודשית, טיפים מאים מאורחי בתי המלון ובסוף התקופה מענק המופקד ישירות לחשבון הבנק שלכם וניתן להשתמש בו לכל מטרה.

עבודה מועדפת לחיילים משוחררים – באילו תחומים

החוק מגדיר במדוייק את התחומים הנחשבים לעבודה מועדפת לחיילים משוחררים. את הרשימה המפורטת תוכלו למצוא באתר הביטוח הלאומי ואליהם ניתן לפנות בכל מקרה של ספק.

העבודות המזכות במענק עבודה מועדפת לחיילים משוחררים הן בתחומי התעשייה והמלאכה, אתרי בנייה, עבודות חקלאיות ובתי אריזה, תחנות דלק, בתי מלון וטיפול באנשים עם מוגבלויות. שימו לב שהמענק מנסה לעודד את העבודות הפחות מבוקשות ולכן אינו תקף לעבודות מנהלה ואדמיניסטרציה. לדוגמה רבים מבתי המלון מעסיקים מלצרים, שוטפי כלים, טבחים ועוד; עבודות אלו נחשבות עבודות נדרשות. אך לעומת זאת מאמן בחדר הכושר של המלון או פקידת הקבלה אינם זכאים למענק עבודה מועדפת לחיילים משוחררים.

אם גם אתם מחפשים עבודה מועדפת לחיילים משוחררים, פנו אלינו. אנו נסייע לכם למצוא עבודה מתאימה עבורכם, עבודה אשר מזכה אתכם במענק. פנו עכשיו למשרדינו 054-4324726

פוסטים דומים

יועץ מכירה באילת

מגדירים את עצמכם כאנשים שיודעים למכור קרח לאסקימוסים?, או בעלי תודעת שירות גבוהה ויכולות שכנוע טובות? אז התפקיד הזה בדיוק בשבילכם. אילת מוכרת כיעד תיירותי

קרא עוד »
עובד אקסטרות

עבודת אקסטרה

ישנם אנשים המחזיקים במשרה קבועה, אך מחפשים הכנסה נוספת. הכנסה נוספת זו, היכולה להיקרא גם עבודת אקסטרה, עשויה להגיע במגוון תחומים וצורות. אנשים מחפשים עבודה

קרא עוד »
חיילים משוחררים

עבודה מועדפת באילת

אנשים רבים מחפשים עבודה באילת. העיר אילת היא מהיעדים הפופולריים ביותר בארץ לחופשות ועיר הנחשבת לשווה במיוחד למחפשי העבודה, והעבודה המועדפת באילת משתלמת עוד יותר.

קרא עוד »
עבודה בחנויות אופנה באילת

עבודה בחנויות אופנה באילת

אנשים רבים מחפשים עבודה באילת. מעבר לאפשרות להתעסק בעבודה מועדפת, העבודה באילת נחשבת למשתלמת מאוד. העיר אילת מאפשרת למחפשי העבודה המון משרות בתחומים שונים ומגוונים.

קרא עוד »

שליחת קורות חיים

מלאו את הפרטים והוסיפו קובץ קורות חיים (אם יש לכם) – אנחנו כבר נעשה את כל השאר

דילוג לתוכן