077-2315336

עבודה מועדפת לחיילים משוחררים באילת.

חיילים משוחררים אשר זה עתה השתחררו מצה״ל מחפשים להשתלב בשוק העבודה. בדרך כלל עבור רוב החיילים מודבר בעבודה זמנית. זוהי תקופה שהצעירים רוצים לבלות וליהנות לאחר שירות צבאי קשה ומלחיץ. אתם בוודאי חולמים על טיול בעולם ומתלבטים לגבי תחום הלימודים. אבל דבר ראשון אתם צריכים כסף ולכן מחפשים להשתלב בעבודות זמניות. אחת האפשרויות האטרקטיביות היא עבודה מועדפת לחיילים משוחררים.

למלונות היוקרה באילת דרושים/ות קב"טים/ות

מקום העבודה: אילת
🔥🔥 מועדפת 🔥🔥
למערך הביטחון בבתי מלון דרושים/ות קב"טים/יות לעבודה משמעותית.
תנאים מעולים למתאימים: שכר שעתי + מענקי התמדה בנוסף למענק המועדפת 
מגורים מסובסדים, ללא צורך בתשלום מראש, נסיעות חינם בתוך אילת וארוחות.

דרישות:
נכונות לעבודה במשמרות כולל סופי שבוע
שירות צבאי מלא חובה

המשרה מיועדת לנשים ולגברים

עבודה מועדפת עם מגורים באילת בתחום מלצרות - מלונות היוקרה מגייסים

אחרי השחרור באים לעבוד באילת וליהנות מכל העולמות:
– גם מועדפת במלון יוקרתי
– סידור מגורים באילת
– עבודה עם קהל איכותי

העבודה במשמרות וכוללת גם עבודה בסופי שבוע ובחגים

דרישות:
הופעה ייצוגית
תודעת שירות
אנגלית
יכולת עבודה פיזית
יכולת עמידה בלחץ וריבוי משימות

המשרה מיועדת לנשים ולגברים

מהי עבודה מועדפת לחיילים משוחררים

מדינת ישראל מעניקה מענק מיוחד לחיילים משוחררים אשר עבדו תקופה מסויימת בעבודות נדרשות. המענק משולם באמצעות הביטוח הלאומי בהתאם לקריטריונים הקבועים בחוק, קריטריונים המגדירים היטב את תחום העבודה, פרק הזמן הנדרש ותקופת הזכאות. כיום המענק עומד על סכום של 9550 שקלים. מי שמצא עבודה מועדפת לחיילים משוחררים צפוי ליהנות ממשכורתו כפי שסוכמה עם המעסיק ובסוף התקופה מתנה של 9550 דקלים באדיבות מדינית ישראל. וכאשר נותנים לכם מתנות לא תגידו לא, רק צריך לוודא שהעבודה שלכם היא אכן עבודה נדרשת.

לדוגמה חייל משוחרר שעבד בבית מלון יכול ליהנות ממשכורת חודשית, טיפים מאים מאורחי בתי המלון ובסוף התקופה מענק המופקד ישירות לחשבון הבנק שלכם וניתן להשתמש בו לכל מטרה.

עבודה מועדפת לחיילים משוחררים – באילו תחומים

החוק מגדיר במדוייק את התחומים הנחשבים לעבודה מועדפת לחיילים משוחררים. את הרשימה המפורטת תוכלו למצוא באתר הביטוח הלאומי ואליהם ניתן לפנות בכל מקרה של ספק.

העבודות המזכות במענק עבודה מועדפת לחיילים משוחררים הן בתחומי התעשייה והמלאכה, אתרי בנייה, עבודות חקלאיות ובתי אריזה, תחנות דלק, בתי מלון וטיפול באנשים עם מוגבלויות. שימו לב שהמענק מנסה לעודד את העבודות הפחות מבוקשות ולכן אינו תקף לעבודות מנהלה ואדמיניסטרציה. לדוגמה רבים מבתי המלון מעסיקים מלצרים, שוטפי כלים, טבחים ועוד; עבודות אלו נחשבות עבודות נדרשות. אך לעומת זאת מאמן בחדר הכושר של המלון או פקידת הקבלה אינם זכאים למענק עבודה מועדפת לחיילים משוחררים.

אם גם אתם מחפשים עבודה מועדפת לחיילים משוחררים, פנו אלינו. אנו נסייע לכם למצוא עבודה מתאימה עבורכם, עבודה אשר מזכה אתכם במענק. פנו עכשיו למשרדינו 054-4324726

שליחת קורות חיים

מלאו את הפרטים והוסיפו קובץ קורות חיים (אם יש לכם) – אנחנו כבר נעשה את כל השאר

דילוג לתוכן