077-2315336

עובדים באילת

הדפסה
דוא"ל
פייסבוק
WhatsApp

העיר אילת היא יעד התיירות המרכזי של ישראל. יש בה כחמישים אלף תושבים ולמעלה מחמישים בתי מלון, ברמות מחיר שונות, המשרתים אורחים מהארץ ומהעולם. כמו כן העיר אילת מלאה במסעדות, בארים, מועודונים, שירותים ואטרקציות הפונות לתיירים. כלכלת העיר אילת מבוססת על תיירות והאמת שהעיר משוועת לעובדים. תחומים רבים של ענף המלונאות סובלים ממחסור חמור בכוח עבודה ונאלצים להעסיק עובדים זרים. על מנת לפתור את הבעיה של מחסור עובדים באילת, מדינת ישראל מעניקה תמריץ מיוחד לחיילים משוחררים באמצעות מענק לעבודה מועדפת.

המדינה הגדירה בתחום כמה תחומים בהם היא רוצה לשלב ידיים ישראליות ולכן היא מעניקה עבורם את התמריץ בכפוף לתנאים הקבועים בחוק. עובדים באילת הרוצים ליהנות ממענק זה צריכים לחפש עבודה בתחומים אשר הוגדרו בחוק. עבודות רבות באילת הן בתחום המלונאות, תחום בו יש שפע של עבודות מועדפות. אמנם לא כל עבודה בתחום מזכה במענק אך בהחלט חדרנים, עבודות מלצרות, ניקיון, שטיפת כלים ואחרים מתאימים לעובדים באילת השואפים לקבל את המענק. לא כל העבודות בעיר ובענף המלונאות מזכות במענק; עבודות פקידות למשל, כמו פקידת קבלה בבית מלון אינן מזכות במענק. אם גם אתם מחפשים עבודה מועדפת, אנו בחברת כח האדם ברק שירותים נסייע לכם במציאת העבודה המתאימה עבורכם, עבודה העונה על הקריטריונם למענק עבודה מועדפת.

היכן עובדים באילת?

תחום בתי המלון מספק מקומות עבודה רבים הנחשבים לעבודה מועדפת אך הוא בהחלט לא היחיד. למשל ניתן להשתלב במקומות עבודה נוספים כמו תחנות דלק, מפעלי תעשייה ובתי מלאכה, אתרי בנייה, טיפול בבעלי מוגבלויות ועוד. רשימה מלאה של עבודות מועדפות תוכלו למצוא באתר הביטוח הלאומי.

כיצד עובדים באילת מקבלים את המענק

בהנחה שהעבודה מוגדרת עבודה מועדפת, דבר שיש לבדוק מראש בטרם התחלת העבודה, ובמידה ואתם עונים על הקריטריונים שהוגדרו על ידי הביטוח הלאומי תוכלו לקבל את המענק. את המענק תקבלו מהביטוח הלאומי בהפקדה ישירה לחשבון הבנק שלכם ותוכלו להשתמש בו לכל מטרה. עובדים באילת העונים על הקריטריונים צריכים למלא טופס תביעה לקבלת מענק באתר הביטוח הלאומי ולהציג את המסמכים הדרושים כפי שרשום באתר.

פוסטים דומים

עבודה בתחום האופנה מרכז

מותגי האופנה המובילים מחפשים אותך! מגוון תפקידים במותגי האופנה המובילים בארץ. תנאים מעולים! תחילת עבודה מיידית! ליווי צמוד לאורך כל הדרך בחינם. יועצי מכירה, מורשי קופה, מחסנאים וצוות ניהול. מטבריה ועד אילת.

קרא עוד »
עבודה בבתי מלון באילת

עבודה בבית מלון

מגוון תפקידים בבתי המלון המובילים בארץ. תנאים מעולים! תחילת עבודה מיידית! ליווי צמוד לאורך כל הדרך בחינם. מלצרות, מטבח, קבט"ים, תורני אחזקה, פקידי קבלה, נציגי שירות לאורח, מארחות, ברמנים, חדרנים ועוד..

קרא עוד »

יועץ מכירה באילת

מגדירים את עצמכם כאנשים שיודעים למכור קרח לאסקימוסים?, או בעלי תודעת שירות גבוהה ויכולות שכנוע טובות? אז התפקיד הזה בדיוק בשבילכם. אילת מוכרת כיעד תיירותי

קרא עוד »
עובד אקסטרות

עבודת אקסטרה

ישנם אנשים המחזיקים במשרה קבועה, אך מחפשים הכנסה נוספת. הכנסה נוספת זו, היכולה להיקרא גם עבודת אקסטרה, עשויה להגיע במגוון תחומים וצורות. אנשים מחפשים עבודה

קרא עוד »

שליחת קורות חיים

מלאו את הפרטים והוסיפו קובץ קורות חיים (אם יש לכם) – אנחנו כבר נעשה את כל השאר

דילוג לתוכן