עבודה עם מגורים באילת – ברק שירותים

עבודה עם מגורים באילת - ברק שירותים
077-2315336

עובדים באילת

הדפסה
דוא"ל
פייסבוק
WhatsApp

תוכן עניינים

העיר אילת היא יעד התיירות המרכזי של ישראל. יש בה כחמישים אלף תושבים ולמעלה מחמישים בתי מלון, ברמות מחיר שונות, המשרתים אורחים מהארץ ומהעולם. כמו כן העיר אילת מלאה במסעדות, בארים, מועודונים, שירותים ואטרקציות הפונות לתיירים. כלכלת העיר אילת מבוססת על תיירות והאמת שהעיר משוועת לעובדים. תחומים רבים של ענף המלונאות סובלים ממחסור חמור בכוח עבודה ונאלצים להעסיק עובדים זרים. על מנת לפתור את הבעיה של מחסור עובדים באילת, מדינת ישראל מעניקה תמריץ מיוחד לחיילים משוחררים באמצעות מענק לעבודה מועדפת.

המדינה הגדירה בתחום כמה תחומים בהם היא רוצה לשלב ידיים ישראליות ולכן היא מעניקה עבורם את התמריץ בכפוף לתנאים הקבועים בחוק. עובדים באילת הרוצים ליהנות ממענק זה צריכים לחפש עבודה בתחומים אשר הוגדרו בחוק. עבודות רבות באילת הן בתחום המלונאות, תחום בו יש שפע של עבודות מועדפות. אמנם לא כל עבודה בתחום מזכה במענק אך בהחלט חדרנים, עבודות מלצרות, ניקיון, שטיפת כלים ואחרים מתאימים לעובדים באילת השואפים לקבל את המענק. לא כל העבודות בעיר ובענף המלונאות מזכות במענק; עבודות פקידות למשל, כמו פקידת קבלה בבית מלון אינן מזכות במענק. אם גם אתם מחפשים עבודה מועדפת, אנו בחברת כח האדם ברק שירותים נסייע לכם במציאת העבודה המתאימה עבורכם, עבודה העונה על הקריטריונם למענק עבודה מועדפת.

היכן עובדים באילת?

תחום בתי המלון מספק מקומות עבודה רבים הנחשבים לעבודה מועדפת אך הוא בהחלט לא היחיד. למשל ניתן להשתלב במקומות עבודה נוספים כמו תחנות דלק, מפעלי תעשייה ובתי מלאכה, אתרי בנייה, טיפול בבעלי מוגבלויות ועוד. רשימה מלאה של עבודות מועדפות תוכלו למצוא באתר הביטוח הלאומי.

כיצד עובדים באילת מקבלים את המענק

בהנחה שהעבודה מוגדרת עבודה מועדפת, דבר שיש לבדוק מראש בטרם התחלת העבודה, ובמידה ואתם עונים על הקריטריונים שהוגדרו על ידי הביטוח הלאומי תוכלו לקבל את המענק. את המענק תקבלו מהביטוח הלאומי בהפקדה ישירה לחשבון הבנק שלכם ותוכלו להשתמש בו לכל מטרה. עובדים באילת העונים על הקריטריונים צריכים למלא טופס תביעה לקבלת מענק באתר הביטוח הלאומי ולהציג את המסמכים הדרושים כפי שרשום באתר.

תוכן עניינים
מלונות
קבט"ים בבתי מלון

למערך הביטחון בבתי מלון דרושים/ות קב"טים/יות לעבודה משמעותית. תנאים מעולים למתאימים: שכר שעתי + מענקי התמדה בנוסף למענק המועדפת
מגורים מסובסדים, ללא צורך בתשלום מראש, נסיעות חינם בתוך אילת וארוחות.

שלח/י קורות חיים
איש אחזקה
מלונות
איש אחזקה

עבודות אחזקה באילת הינן עבודות שוטפות בבתי מלון בכפוף למנהל אחזקה ומתן מענה לקריאות שנפתחות ע"י אורחים בהתאם למקצוע הנדרש.

שלח/י קורות חיים
דיילת קוסמטיקה
מכירות
דיילת קוסמטיקה

תפקיד הדיילת במחלקת קוסמטיקה הינו תפקיד מתחום הביוטי, מאפשר התמקצעות בתחום הטיפוח והביוטי. במסגרת התפקיד נחשפים לשלל המותגים והחברות קוסמטיקה אשר מעשיר את הידע והניסיון. עבודה מהנה בסביבה נעימה ונקיה.

שלח/י קורות חיים
קופאי בחנות אופנה
מכירות
קופאי בחנות אופנה

עובדי קופה במותגי אופנה זו עבודה באווירה צעירה ודינאמית, עבודה שאינה פיזית ולעיתים מתאפשרת בישיבה. תפקיד שמאפשר בסיס לעתיד קידומי בחברה.

שלח/י קורות חיים
יועץ מכירה
מכירות
יועץ מכירה

מכירות באילת הן על תקופתיות ואינן מושפעות מתקופות "חלשות" כמו בשאר הארץ , עובדים במותגים מוכרים וגדולים ויחד עם זאת לקוחות מגיעים לאילת לרכוש ללא מע"מ דבר המקל על תהליך המכירה והסגירה עם הלקוח.

שלח/י קורות חיים
טיים קיפר Time Keeper
מלונות
טיים קיפר

תפקיד טיים קיפר במלון באילת הוא תחת מחלקת האבטחה תפקידו בראש ובראשונה אחריות והשגחה על אורחי המלון, העובדים שלו ומתקניו (מזכיר תפקיד של תצפיתנית בצבא).

שלח/י קורות חיים
מלונות
תורן אחזקה

אתם מחשיבים את עצמכם כטובים בפתרון בבעיות ותקלות? בעלי זיקה לתחום הטכני, צבע, שפכטל, וכדומה? אולי תחום האחזקה יכול להיות בול בשבילכם

שלח/י קורות חיים
מלונות
עובד בריכה באילת

עובד בריכה אחראי על מתחם הבריכה על נראות, ניקיון ונוחות המתחם. חלק מתפקידו סידור המגבות וחלוקתם, פינוי פחים, פתיחת שמשיות וכסאות ועוד.

שלח/י קורות חיים
מלונות
ברמן במלון באילת

חלק מתפקידיו של הברמן הינו האחריות על הכנת המשקאות במלון (שתיה חמה / קרה ומשקאות האלכוהול), בנוסף הברמן אחראי על עמדת הקפה ובאחריותו לנקות ולתפעל אותה. הברמנים נהנים משכר שעתי + טיפים.

שלח/י קורות חיים
מלונות
בל בוי באילת

הבל בוי הוא האדם הראשון שפוגש את אורחי המלון, הוא עוזר להם עם המזוודות, הוא מלווה אותם לחדר. במידה והאורחים צריכים הזמנת מוניות או עיתונים – הבל בוי מזמין להם. השכר הינו שכר שעתי + טיפים.

שלח/י קורות חיים
מלונות
מלצרות באילת

תחום המלצרות באילת מתחלק לכמה תחומים: יש מלצרות בחדר אוכל, יש מלצרות במחלקות היוקרתיות במלון (טרקלין עסקים וRoom Service), ויש מלצרות בלובי ובסנייק בר, ובמסעדות המלון.

שלח/י קורות חיים
תפקיד צ'קר בבית מלון
מלונות
צ'קרי/ת במלון

הצ'קר/ית נמצאת בכניסה לחדר אוכל ומתפקדת כמארחת בחדר אוכל – סימון האורחים ביומן, גביית תשלום במידת הצורך, הכנסת האורחים והושבתם, פתיחת וסגירת קופת המכירות בנקודות השונות במלון כולל רישום ההזמנות והחיובים השונים.

שלח/י קורות חיים
מלונות
פקידת קבלה במלון

אחד התפקידים הנחשקים ביותר במלון – פקידי הקבלה הם הפנים של המלון
ברגע שהאורח מגיע הפקידי קבלה דואגים לקבל אותו למלון בצורה הכי טובה.

שלח/י קורות חיים

עבודות באילת

בואו תשמעו מה לחבר'ה
יש לומר על העבודה איתנו!
אולי יעניין אותך גם..
עבודה במזומן באילת

היתרונות של עבודה במזומן באילת: מדריך למחפשי עבודה אילת, עיר הנופש הים-תיכונית של ישראל, אינה רק יעד תיירותי אהוב אלא גם מקום מושלם למי שמחפש

קרא עוד »
עבודה עם מגורים באילת
עבודה מועדפת אחרי צבא

מציאת הכי טוב עבורך אחרי שנים ארוכות של שירות צבאי, הרבה אנשים מתעניינים בשאלה הגדולה: "מה עכשיו?". הפרק הזה בחיים הוא הזמן האידיאלי לחשוב ולתכנן

קרא עוד »
עבודה עם מגורים באילת

בעיר התיירות המובילה בישראל דרושים/ות מספר גדול של עובדים/ת בכל ימות השנה ובמגוון של תפקידים. דרושים/ות מלצרים/ות ואחמש"ים/ות לבתי המלון והמסעדות, קב"טים/ות, מצילים/ות ועוד המון משרות שמחכות רק לכם.

קרא עוד »
עבודה ניהולית באילת

משרות ניהול במגוון תחומים באילת להתחלה מיידית! בעלי ותק או ניסיון ניהולי? יש לנו מגוון תפקידי ניהול באילת בתנאים מעולים עם ליווי אישי לאורך כל הדרך בחינם. תנו לנו לעשות לכם את העבודה ולמצוא לכם את המשרה הכי מתאימה, בהתאם לניסיון או לידע שלכם. תחילת עבודה מידית!

קרא עוד »

שליחת קורות חיים

מלאו את הפרטים והוסיפו קובץ קורות חיים (אם יש לכם) – אנחנו כבר נעשה את כל השאר

דילוג לתוכן