עבודה עם מגורים באילת – ברק שירותים

077-2315336

מלונות

חיילים משוחררים אשר זה עתה השתחררו מצה״ל מחפשים להשתלב בשוק העבודה. בדרך כלל עבור רוב החיילים מודבר בעבודה זמנית. זוהי תקופה שהצעירים רוצים לבלות וליהנות לאחר שירות צבאי קשה ומלחיץ. אתם בוודאי חולמים על טיול בעולם ומתלבטים לגבי תחום הלימודים. אבל דבר ראשון אתם צריכים כסף ולכן מחפשים להשתלב בעבודות זמניות. אחת האפשרויות האטרקטיביות היא עבודה מועדפת לחיילים משוחררים.
עבודות אחזקה באילת הינן עבודות שוטפות בבתי מלון בכפוף למנהל אחזקה ומתן מענה לקריאות שנפתחות ע"י אורחים בהתאם למקצוע הנדרש.
מקום העבודה: אילת
התפקיד כולל: טיפול בבעיות המחלקה הרלוונטית (חשמלאי – בעיות חשמל, אינסטלטור – בעיות אינסטלציה וכו').
היקף משרה: משרה מלאה 6 ימים בשבוע ללא שבת, משמרת בוקר לרוב מינימום 8 שעות ביום.
דרישות: תעודת מקצוע רלוונטית – חובה!, ניסיון מלונאי – יתרון!
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
🔥🔥 מועדפת 🔥🔥
תפקיד טיים קיפר במלון באילת הוא תחת מחלקת האבטחה תפקידו בראש ובראשונה אחריות והשגחה על אורחי המלון, העובדים שלו ומתקניו (מזכיר תפקיד של תצפיתנית בצבא).
מקום העבודה: אילת
התפקיד כולל: ניהול חמ"ל המלון (פיקוח על מצלמות המלון), תפעול קריאות, או כל מהלך לא תקין שתרחש במלון מול הקב"טים. עבודה ותיאום מול גורמים כמו מכבי אש, משטרה ועוד..
היקף משרה: משרה מלאה 6 ימים בשבוע כולל סופ"ש , משמרת בין 8-12 שעות ביום. עבודה במשמרות.
דרישות: אחריות, שירות צבאי מלא, הגדלת ראש.
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
אתם מחשיבים את עצמכם כטובים בפתרון בבעיות ותקלות? בעלי זיקה לתחום הטכני, צבע, שפכטל, וכדומה? אולי תחום האחזקה יכול להיות בול בשבילכם
מקום העבודה: אילת
התפקיד כולל: פתרון בעיות שירות לאורחי המלון בתחום האחזקה, תורן האחזקה נענה לקריאות שירות ומגיע לבצע עבודת תיקון. במידה ויש ניסיון קודם בתחום או רקע טכני אפשר להשתבץ כאנשי אחזקה ולא תורני אחזקה.
היקף משרה: 6 ימים בשבוע, משמרות כולל סופ"ש
דרישות: ניסיון בתחום- יתרון רקע בתחום הטכני- יתרון תודעת שירות גבוהה יכולת עבודה פיזית
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
מי שאוהב לעבוד "מאוחרי הקלעים", ופחות להתעסק עם אנשים. תפקיד השוטף כלים מעולה עבורך.
מקום העבודה: אילת
התפקיד כולל: שטיפת כלים במטבח של המלון ע"י מכונות, ופוליש.
היקף משרה: 6 ימים בשבוע, משמרות כולל סופ"ש
דרישות: נכונות לעבודה פיזית.
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
עובד בריכה אחראי על מתחם הבריכה על נראות, ניקיון ונוחות המתחם. חלק מתפקידו סידור המגבות וחלוקתם, פינוי פחים, פתיחת שמשיות וכסאות ועוד.
התפקיד כולל: נכונות לעבודה בשמש כולל עבודה פיזית כולל פתיחת שמשיות, סידור כסאות וכן נתינת שירות לאורחי המלון הנמצאים בבריכה.
היקף משרה: 6 ימים בשבוע, יום חופש, משמרת בין 8-12. משמרת בוקר בלבד.
דרישות: מסוגלות לעבודה פיזית ועבודה בשמש, נכונות לעבודה בסופי שבוע וחגים.
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
חלק מתפקידיו של הברמן הינו האחריות על הכנת המשקאות במלון (שתיה חמה / קרה ומשקאות האלכוהול), בנוסף הברמן אחראי על עמדת הקפה ובאחריותו לנקות ולתפעל אותה. הברמנים נהנים משכר שעתי + טיפים.
התפקיד כולל: הכנת המשקאות ותפעול מכונת הבריסטה.
היקף משרה: משרה מלאה 6 ימים בשבוע בין 8-12 שעות יומיות.
דרישות: ניסיון או תעודת ברמן, נכונות לעבודה במשמרות כולל סופ"ש.
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
הבל בוי הוא האדם הראשון שפוגש את אורחי המלון, הוא עוזר להם עם המזוודות, הוא מלווה אותם לחדר. במידה והאורחים צריכים הזמנת מוניות או עיתונים – הבל בוי מזמין להם. השכר הינו שכר שעתי + טיפים.
התפקיד כולל: שירות האורחים וליווי לחדר.
היקף משרה: 6 ימים בשבוע, משמרת בין 8-12 שעות ביום.
דרישות: נכונות לעבודה פיזית.
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
תחום המלצרות באילת מתחלק לכמה תחומים: יש מלצרות בחדר אוכל, יש מלצרות במחלקות היוקרתיות במלון (טרקלין עסקים וRoom Service), ויש מלצרות בלובי ובסנייק בר, ובמסעדות המלון.
התפקיד כולל: פינוי ועריכה של שולחנות, הגשה לשולחן, גביית תשלום ועוד.
היקף משרה: 6 ימים בשבוע, עבודה במשרות בין 8-12 שעות יומיות.
דרישות: נכונות לעבודה על הרגליים, זמינות למשמרות, יחסי אנוש טובים ושפות נוספות – יתרון.
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
הצ'קר/ית נמצאת בכניסה לחדר אוכל ומתפקדת כמארחת בחדר אוכל – סימון האורחים ביומן, גביית תשלום במידת הצורך, הכנסת האורחים והושבתם, פתיחת וסגירת קופת המכירות בנקודות השונות במלון כולל רישום ההזמנות והחיובים השונים.
התפקיד כולל: גביית תשלום, פתיחה וסגירה של קופות וליווי האורחים לשולחנם.
היקף משרה: העבודה במשמרת מפוצלת 6 ימים בשבוע.
דרישות: אנגלית חובה, שפות נוספות יתרון, יחסי אנוש מעולים. נכונות לעבודה בסופי שבוע.
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
משרה מוגדרת כמשרה משרדית, העבודה עצמה כוללת ישיבה במשרדי המלון ומתן מענה לאורחי המלון וניתוב שיחות בין מחלקות המלון.
התפקיד כולל: מתן מענה לאורחי המלון וניתוב שיחות בין מחלקות המלון.
היקף משרה: העבודה במשמרות בוקר וערב 6 ימים בשבוע.
דרישות: אנגלית חובה, שפות נוספות יתרון, אחריות, יחסי אנוש מעולים, סבלנות וידע בסביבה ממוחשבת יתרון. נכונות לעבודה בסופי שבוע.
המשרה מיועדת לנשים ולגברים

מהי עבודה מועדפת לחיילים משוחררים

מדינת ישראל מעניקה מענק מיוחד לחיילים משוחררים אשר עבדו תקופה מסויימת בעבודות נדרשות. המענק משולם באמצעות הביטוח הלאומי בהתאם לקריטריונים הקבועים בחוק, קריטריונים המגדירים היטב את תחום העבודה, פרק הזמן הנדרש ותקופת הזכאות. כיום המענק עומד על סכום של 9550 שקלים. מי שמצא עבודה מועדפת לחיילים משוחררים צפוי ליהנות ממשכורתו כפי שסוכמה עם המעסיק ובסוף התקופה מתנה של 9550 דקלים באדיבות מדינית ישראל. וכאשר נותנים לכם מתנות לא תגידו לא, רק צריך לוודא שהעבודה שלכם היא אכן עבודה נדרשת.

לדוגמה חייל משוחרר שעבד בבית מלון יכול ליהנות ממשכורת חודשית, טיפים מאים מאורחי בתי המלון ובסוף התקופה מענק המופקד ישירות לחשבון הבנק שלכם וניתן להשתמש בו לכל מטרה.

עבודה מועדפת לחיילים משוחררים – באילו תחומים

החוק מגדיר במדוייק את התחומים הנחשבים לעבודה מועדפת לחיילים משוחררים. את הרשימה המפורטת תוכלו למצוא באתר הביטוח הלאומי ואליהם ניתן לפנות בכל מקרה של ספק.

העבודות המזכות במענק עבודה מועדפת לחיילים משוחררים הן בתחומי התעשייה והמלאכה, אתרי בנייה, עבודות חקלאיות ובתי אריזה, תחנות דלק, בתי מלון וטיפול באנשים עם מוגבלויות. שימו לב שהמענק מנסה לעודד את העבודות הפחות מבוקשות ולכן אינו תקף לעבודות מנהלה ואדמיניסטרציה. לדוגמה רבים מבתי המלון מעסיקים מלצרים, שוטפי כלים, טבחים ועוד; עבודות אלו נחשבות עבודות נדרשות. אך לעומת זאת מאמן בחדר הכושר של המלון או פקידת הקבלה אינם זכאים למענק עבודה מועדפת לחיילים משוחררים.

אם גם אתם מחפשים עבודה מועדפת לחיילים משוחררים, פנו אלינו. אנו נסייע לכם למצוא עבודה מתאימה עבורכם, עבודה אשר מזכה אתכם במענק. פנו עכשיו למשרדינו 054-4324726

שליחת קורות חיים

מלאו את הפרטים והוסיפו קובץ קורות חיים (אם יש לכם) – אנחנו כבר נעשה את כל השאר

דילוג לתוכן