עבודה עם מגורים באילת – ברק שירותים

עבודה עם מגורים באילת - ברק שירותים
077-2315336

אקסטרות באילת

הדפסה
דוא"ל
פייסבוק
WhatsApp

תוכן עניינים

ישנם אנשים המחזיקים במשרה קבועה, אך מחפשים הכנסה נוספת. הכנסה נוספת זו, היכולה להיקרא גם עבודת אקסטרה, עשויה להגיע במגוון תחומים וצורות. אנשים מחפשים עבודה זמנית בכל הארץ מסיבות מסוימות. המונח עבודה זמנית, עבודה שבעצם מוגבלת מראש בזמן, מרתיע אנשים רבים, מכיוון שעבודה זו נתפסת בעיניהם כעבודה שאינה מחייבת ואינה יציבה, אך השאלה היותר טובה היא, למה לסרב להכנסה נוספת, אם זה מתאפשר? מכיוון שעבודות אקסטרה מגיעות בכל כך הרבה צורות, יש להבין מה הסגנון הרצוי של העבודה הנוספת בה ימצא נחת מחפש העבודה, וירצה להשקיע בה על אף זמנה הקצוב.

לא רק בעלי עבודה קבועה מחפשים עבודת אקסטרה, אלא לעתים קרובות גם אנשים הנמצאים בין עבודות או ללא עבודה כלל, וזקוקים למקור הכנסה אמין ומהיר, שלעתים אף יכלול שכר במזומן. במצב שכזה, הכנסה כזו יכולה לעזור עם העול והלחץ הכלכלי המוטל עליהם כאשר הם נמצאים ללא עבודה. עצם ההליכה הקבועה ויומיות לעבודה, גם אם מדובר בעבודה זמנית בלבד, יכולה לסייע ולהרים את העובד ולהשפיע עליו בצורה חיובית. האווירה הכלכלית של סביבת העבודה וההתעסקות בעשייה, בדרך כלל תשפר את מצב רוחך, ועשויה אף לחזק את הביטחון העצמי של העובד.

אז מה יהיו הסיבות לעבוד בעבודה זמנית? אילו סוג של משרות זמינות כמדובר בעבודה אקסטרה?

על זאת נדבר כעת.

אז למה כן לעבוד בעבודה זמנית?

לעתים קרובים עבודה זמנית תהיה עדיפה על לא לעבוד בכלל. כמו שכבר אמרנו, עבודה אקסטרה יכולה להפיג מעט מהלחץ הכלכלי של אלו שאינם עובדים. מעבר לכך, במהלך העבודה במשרה הזמנית ניתן לחפש את המשרה שהעובד באמת מעוניין בה באופן מתון שאינו מונע מהלחץ הכלכלי, ובכך לא להתפשר על הרצונות האמיתיים שלו והדרישות שלו מהמשרה. חיפוש העבודה יוכל להתבצע גם על ידי חברות השמה וכוח אדם, ולהסיר עוד כאב ראש מהעובד במהלך עבודתו הזמנית.

לעתים קרובות, הדרישות לעבודת אקסטרה יהיו קלות יותר מהדרישות למשרה קבועה, מה שמגדיל בהרבה את הסיכויים להתקבל לעבודה. בהתאם לכך, הציפיות במשרה הזמנית יהיו נמוכות יותר ואופן העבודה יהיה נוח ופשוט יותר להבנה (אם כי לא תמיד מבחינה פיזית).

העבודה הזמנית מחזק את הקשר של העובד לעבודה, גם לאחר חוסר בעבודה, ויכולה לעזור לצעירים ללא ניסיון לתרגל בסביבה של עבודה ולהכין את עצמם למצב של עבודה קבועה. העבודה הזמנית יכולה לעזור גם לצעירים וגם למחפשי העבודה לחוש יותר ביטחון, מה שיסייע להם כאשר יחפשו או יחזרו למשרה הקבועה.

אם יצא ועובד נכנס לתפקיד זמני בתחום שעוד לא עסק בו בעבר, הוא בעצם זוכה בהזדמנות ללמוד עוד מקצוע או תחום מבפנים. העיסוק בתחום חדש יכול לגמרי לפתוח לו דלתות כניסה לעולם שלא הכיר, גם בתפקיד זוטר, ולשפוך אור על תפקידים בכירים יותר בתחום בו בחר להתעסק. הכניסה שלו לתפקיד, גם אם לתקופה מוגבלת בלבד, יכולה לעזור לו ללמוד את התחום הזה מקרוב ואף ליצור קשרים עם האנשים הנכונים. קשרים אלו עשויים לעזור לעובד בעתיד ולסייע לו לפתח קריירה בצורה שהוא אפילו לא חשב עליה לפני. הזכות לקבל זווית ראייה חדשה על תחום מסוים ולהבין איך הוא נראה מבפנים יכולה להשפיע רבות על ההחלטות העתידיות של העובד בתחום המקצועי.

סיבה נוספת להצטרף לעבודה זמנית היא צבירת ניסיון. בבחירה בעבודה שהיא אקסטרה, ניתנת ההזדמנות ללמוד מקצוע או דרכי פעולה נוספות שמאפשרות לעובד להתקדם בהמשך, ולשלב מיומנויות אלו כחלק מהכלים שלו כשהוא ניגש לעבודה חדשה. פיתוח המיומנויות המתרחש במהלך העבודה במשרה חדשה, ולמידת הפעולות הנחוצות לצורך הבנת התפקיד, מרחיבה את הבנתו של העובד ויכולתו בסביבת העבודה. מי שבחר לעבוד בסביבת עבודה שלא הכיר לפני, או אפילו אם מדובר בתחום שכן הכיר בעבר, יכול ליצור קשרים עם אנשים העוסקים בתחום שנים רבות, בתפקידו, בתפקידים מקבילים או בכירים יותר, ואף בעמדות ניהול. קשרים אלו עשויים לקדם את העובד משמעותית וכמו שכבר אמרנו, לפתוח לו דלתות למשרות אחרות ונוספות, מעבר לכך, אם יצליח העובד בתפקידו, יוכל לקבל המלצות ממעסיקיו לעבודות זמניות נוספות ואפילו לעבודה הקבוצה אותה הוא מחפש.

התפקיד, גם אם זמני בלבד, יכול לסייע להמשך העסקתו של העובד, וכדאי לו להוסיף אותו לקורות החיים.

לעתים עבודת אקסטרה יכולה להתאים מטעמי הגמישות שלה וזמנה הקצוב, ולהשתלב במשימות חייו של העובד. אולי הוא תלמיד המחפש עבודה לקיץ, אולי סטודנט, או אולי בכלל מדובר בעובד בעל עבודה נוספת. העבודה הזמנית יכולה להתאים לאורך חייו של העובד ובו בזמן להבטיח לו הכנסה נוספת.

במקרים רבים עבודות זמניות יכולות להתפתח לעבודות קבועות, בין אם מדובר בהצלחה כללית של העובד או בארגון שמחפש עובדים זמניים אך דרושים לו גם עובדים קבועים.

עולם שלם של עבודות ויתרונות

מכיוון שתקופות חגים וחופשות הקיץ הם זמנים פופולריים לעבודות אקסטרה, יהיו עבודות אלו באזורים הדורשים מהמעסיק להביא אליו עובדים מרחוק יותר. כמובן שבתנאים כאלו יזכו העובדים בדברים כמו החזר נסיעות, ארוחות בעלות מסובסדת ולפעמים גם ארוחות על חשבון המעסיק. מפאת המרחק יצטרכו לפעמים העובדים ללון בעבודות שכאלו, ולכן יוענקו להם מגורים חינם.

חלק גדול מההטבות הכלולות עם עבודות אלו, יהיו למשל שכר גבוה יותר ותשלום גבוה במזומן. תוכלו לראות צעירים רבים הנמשכים לעבודות הללו בגלל התנאים הטובים והסביבה בה עבודות אלו מתקיימות.

בסופו של דבר, עבודת אקסטרה, כשמה כן היא, עבודה נוספת, לא עבודה אשר אפשר לבנות עליה בשביל להתקיים באופן מלא, ובכל זאת, הרבה פעמים, דווקא היא תהיה זו שתעשה את ההבדל.

עובד אקסטרות
תוכן עניינים
מלונות
קבט"ים בבתי מלון

למערך הביטחון בבתי מלון דרושים/ות קב"טים/יות לעבודה משמעותית. תנאים מעולים למתאימים: שכר שעתי + מענקי התמדה בנוסף למענק המועדפת
מגורים מסובסדים, ללא צורך בתשלום מראש, נסיעות חינם בתוך אילת וארוחות.

שלח/י קורות חיים
איש אחזקה
מלונות
איש אחזקה

עבודות אחזקה באילת הינן עבודות שוטפות בבתי מלון בכפוף למנהל אחזקה ומתן מענה לקריאות שנפתחות ע"י אורחים בהתאם למקצוע הנדרש.

שלח/י קורות חיים
דיילת קוסמטיקה
מכירות
דיילת קוסמטיקה

תפקיד הדיילת במחלקת קוסמטיקה הינו תפקיד מתחום הביוטי, מאפשר התמקצעות בתחום הטיפוח והביוטי. במסגרת התפקיד נחשפים לשלל המותגים והחברות קוסמטיקה אשר מעשיר את הידע והניסיון. עבודה מהנה בסביבה נעימה ונקיה.

שלח/י קורות חיים
קופאי בחנות אופנה
מכירות
קופאי בחנות אופנה

עובדי קופה במותגי אופנה זו עבודה באווירה צעירה ודינאמית, עבודה שאינה פיזית ולעיתים מתאפשרת בישיבה. תפקיד שמאפשר בסיס לעתיד קידומי בחברה.

שלח/י קורות חיים
יועץ מכירה
מכירות
יועץ מכירה

מכירות באילת הן על תקופתיות ואינן מושפעות מתקופות "חלשות" כמו בשאר הארץ , עובדים במותגים מוכרים וגדולים ויחד עם זאת לקוחות מגיעים לאילת לרכוש ללא מע"מ דבר המקל על תהליך המכירה והסגירה עם הלקוח.

שלח/י קורות חיים
טיים קיפר Time Keeper
מלונות
טיים קיפר

תפקיד טיים קיפר במלון באילת הוא תחת מחלקת האבטחה תפקידו בראש ובראשונה אחריות והשגחה על אורחי המלון, העובדים שלו ומתקניו (מזכיר תפקיד של תצפיתנית בצבא).

שלח/י קורות חיים
מלונות
תורן אחזקה

אתם מחשיבים את עצמכם כטובים בפתרון בבעיות ותקלות? בעלי זיקה לתחום הטכני, צבע, שפכטל, וכדומה? אולי תחום האחזקה יכול להיות בול בשבילכם

שלח/י קורות חיים
מלונות
עובד בריכה באילת

עובד בריכה אחראי על מתחם הבריכה על נראות, ניקיון ונוחות המתחם. חלק מתפקידו סידור המגבות וחלוקתם, פינוי פחים, פתיחת שמשיות וכסאות ועוד.

שלח/י קורות חיים
מלונות
ברמן במלון באילת

חלק מתפקידיו של הברמן הינו האחריות על הכנת המשקאות במלון (שתיה חמה / קרה ומשקאות האלכוהול), בנוסף הברמן אחראי על עמדת הקפה ובאחריותו לנקות ולתפעל אותה. הברמנים נהנים משכר שעתי + טיפים.

שלח/י קורות חיים
מלונות
בל בוי באילת

הבל בוי הוא האדם הראשון שפוגש את אורחי המלון, הוא עוזר להם עם המזוודות, הוא מלווה אותם לחדר. במידה והאורחים צריכים הזמנת מוניות או עיתונים – הבל בוי מזמין להם. השכר הינו שכר שעתי + טיפים.

שלח/י קורות חיים
מלונות
מלצרות באילת

תחום המלצרות באילת מתחלק לכמה תחומים: יש מלצרות בחדר אוכל, יש מלצרות במחלקות היוקרתיות במלון (טרקלין עסקים וRoom Service), ויש מלצרות בלובי ובסנייק בר, ובמסעדות המלון.

שלח/י קורות חיים
תפקיד צ'קר בבית מלון
מלונות
צ'קרי/ת במלון

הצ'קר/ית נמצאת בכניסה לחדר אוכל ומתפקדת כמארחת בחדר אוכל – סימון האורחים ביומן, גביית תשלום במידת הצורך, הכנסת האורחים והושבתם, פתיחת וסגירת קופת המכירות בנקודות השונות במלון כולל רישום ההזמנות והחיובים השונים.

שלח/י קורות חיים
מלונות
פקידת קבלה במלון

אחד התפקידים הנחשקים ביותר במלון – פקידי הקבלה הם הפנים של המלון
ברגע שהאורח מגיע הפקידי קבלה דואגים לקבל אותו למלון בצורה הכי טובה.

שלח/י קורות חיים

עבודות באילת

בואו תשמעו מה לחבר'ה
יש לומר על העבודה איתנו!
אולי יעניין אותך גם..
עבודה במזומן באילת

היתרונות של עבודה במזומן באילת: מדריך למחפשי עבודה אילת, עיר הנופש הים-תיכונית של ישראל, אינה רק יעד תיירותי אהוב אלא גם מקום מושלם למי שמחפש

קרא עוד »
עבודה עם מגורים באילת
עבודה מועדפת אחרי צבא

מציאת הכי טוב עבורך אחרי שנים ארוכות של שירות צבאי, הרבה אנשים מתעניינים בשאלה הגדולה: "מה עכשיו?". הפרק הזה בחיים הוא הזמן האידיאלי לחשוב ולתכנן

קרא עוד »
עבודה עם מגורים באילת

בעיר התיירות המובילה בישראל דרושים/ות מספר גדול של עובדים/ת בכל ימות השנה ובמגוון של תפקידים. דרושים/ות מלצרים/ות ואחמש"ים/ות לבתי המלון והמסעדות, קב"טים/ות, מצילים/ות ועוד המון משרות שמחכות רק לכם.

קרא עוד »
עבודה ניהולית באילת

משרות ניהול במגוון תחומים באילת להתחלה מיידית! בעלי ותק או ניסיון ניהולי? יש לנו מגוון תפקידי ניהול באילת בתנאים מעולים עם ליווי אישי לאורך כל הדרך בחינם. תנו לנו לעשות לכם את העבודה ולמצוא לכם את המשרה הכי מתאימה, בהתאם לניסיון או לידע שלכם. תחילת עבודה מידית!

קרא עוד »

שליחת קורות חיים

מלאו את הפרטים והוסיפו קובץ קורות חיים (אם יש לכם) – אנחנו כבר נעשה את כל השאר

דילוג לתוכן