077-2315336

טבח

הדפסה
דוא"ל
פייסבוק
WhatsApp
עבודה באילת, טבח

רבים מהשפים המפורסמים בארץ התחילו את דרכם כטבחים בבתי המלון. העבודה כטבחים בבתי המלון מהווה קרש קפיצה מצוין המאפשר לצבור המון ניסיון בעולם הקולינריה ובניהול מטבחים ומשם להתקדם ולהגיע הכי רחוק וגבוה שאפשר.

אם האהבה לאוכל ולבישול זורמת בדמכם, אם אתם נהנים שאחרים אוהבים ונהנים מהאוכל שלכם ואתם מוכנים לעבודה קשה!! זוהי המשרה עבורכם. בואו לעבוד כטבחים בבתי מלון. העבודה מתאימה לאנשים שנושמים וחיים את המטבח והאוכל ורוצים ללמוד, להעמיק ולעבוד בסביבה נעימה מלמדת וטעימה.

הטבחים לרוב עובדים תחת ניהולו של שף המלון והוצאת המנות לפי תפריט שנקבע על ידו. תחומי האחריות של הטבחים כוללים הכנת מזון, ניקוי המטבח, עזרה לשפים, פיקוח על עוזרי הטבח ומתן הוראות על מנת לתפעל את המטבח בצורה המיטבית והטעימה ביותר.

המטבח מחולק למחלקות: מחלקת ראשונות (סלטים, מרקים, מסטים וכד') , מחלקת עיקריות ומחלקת קינוחים. כל מחלקה כזו נקראת פס. לכל פס יש תת חלוקה נוספת הנקראים "פס קר" ו"פס חם" מנות קרות ומנות חמות.
בדרך כלל על כל פס עובד טבח אחד לפחות, האחראי על הוצאת המנות שבאחריותו.

לרוב, מסלולו של טבח בתחילת דרכו יעבור ראשית ב"פס הקר" , ומשם יתקדם לפסים שנחשבים יותר מורכבים (פס חם).

אז איך לוקחים את האהבה הזו לעולם האוכל צעד אחד קדימה ומתקבלים לעבודה כטבחים? ובכן, מוטיבציה וסבלנות הם שם המשחק. בדומה להרבה תחומי עיסוק אחרים, גם הקידום בעולם המטבח הוא משהו שנבנה בהדרגה. אם אתם מביאים אתכם מוטיבציה בכמויות, נכונות לעבוד קשה התמדה כוח רצון וסבלנות אתם בדרך הנכונה.

במידה והעובד מראה רצינות התקדמות ונכונות ישנה אפשרות להתקדם במלון במגוון תפקידים השייכים לתחום לדוגמא :ניהול מסעדה העובדת תחת המלון, ניהול מטבח, ניהול פס ועוד.

משרת טבח דורשת תעודה סוג 1 ומעלה או ניסיון רב בתחום.
היקף המשרה הנה 6 ימים בשבוע (יום חופש 1).
כל משמרת נעה בין 8-12 שעות יומיות, כאשר שעות נוספות ושעות שבת וחג משולמות על פי חוק.
העבודה מוכרת כעבודה מועדפת.

המשמרות מחולקות לשתי משמרות:
משמרת בוקר כוללת הכנת ארוחת הבוקר לאורחים העבודה נעשית במטבח החלבי.
משמרת ערב – כוללת הכנת ארוחת הערב לאורחים, העבודה נעשית במטבח הבשרי.
על הטבחים לשמור על היגיינה וניקיון. את בגדי העבודה מקבלים מהמלון, על הבגדים להיות נקיים. בנוסף, העבודה נעשית בנעליים תקניות אותם מקבלים מהמלון.

בברק שירותים אנו מציעים מגורים מסובסדים, נסיעות חינם בעיר ללא הגבלה ושלוש ארוחות ביום במלון.
תוכלו לקבל מקדמות שכר מידי שבוע, אופציה לקבלת השכר במזומן צמוד לתלוש משכורת.

זוהי הזדמנות טובה עבורכם לשלב עבודה עם אווירה צעירה, ללמוד להתפתח להתקדם ולרכוש מקצוע לעתיד.

מצפים לראותכם!

פוסטים דומים

עבודה בתחום האופנה מרכז

מותגי האופנה המובילים מחפשים אותך! מגוון תפקידים במותגי האופנה המובילים בארץ. תנאים מעולים! תחילת עבודה מיידית! ליווי צמוד לאורך כל הדרך בחינם. יועצי מכירה, מורשי קופה, מחסנאים וצוות ניהול. מטבריה ועד אילת.

קרא עוד »
עבודה בבתי מלון באילת

עבודה בבית מלון

מגוון תפקידים בבתי המלון המובילים בארץ. תנאים מעולים! תחילת עבודה מיידית! ליווי צמוד לאורך כל הדרך בחינם. מלצרות, מטבח, קבט"ים, תורני אחזקה, פקידי קבלה, נציגי שירות לאורח, מארחות, ברמנים, חדרנים ועוד..

קרא עוד »

יועץ מכירה באילת

מגדירים את עצמכם כאנשים שיודעים למכור קרח לאסקימוסים?, או בעלי תודעת שירות גבוהה ויכולות שכנוע טובות? אז התפקיד הזה בדיוק בשבילכם. אילת מוכרת כיעד תיירותי

קרא עוד »
עובד אקסטרות

עבודת אקסטרה

ישנם אנשים המחזיקים במשרה קבועה, אך מחפשים הכנסה נוספת. הכנסה נוספת זו, היכולה להיקרא גם עבודת אקסטרה, עשויה להגיע במגוון תחומים וצורות. אנשים מחפשים עבודה

קרא עוד »

שליחת קורות חיים

מלאו את הפרטים והוסיפו קובץ קורות חיים (אם יש לכם) – אנחנו כבר נעשה את כל השאר

דילוג לתוכן