עבודה עם מגורים באילת – ברק שירותים

עבודה עם מגורים באילת - ברק שירותים
077-2315336

פקיד קבלה

הדפסה
דוא"ל
פייסבוק
WhatsApp

תוכן עניינים

אחת המשרות היותר נחשקות בתחום המלונאות הינה – פקיד ופקידת קבלה. העבודה בקבלה נחשבת למשרה יוקרתית ונחשקת, שאפשר להתקדם ממנה למגוון משרות ניהוליות במלון ולפתח קריירה מלונאית. זוהי משרה ייצוגית עם אופציה ניהולית המושכת אליה לרוב כאלו שאוהבים לעבוד עם אנשים ובאופן טבעי מועמדים עם יחסי אנוש טובים.
פקיד קבלה הינו תפקיד ייצוגי. תפקידיו כוללים למשל, קבלה ומתן מענה לאורחים במלון, גביית תשלומים, אחריות על קופה uסגירת חשבון בסיום שהיית האורחים.

בואו להיות פקידי קבלה במלונות היוקרה של אילת!

*לא מוכרחים ניסיון קודם בתחום.
פקיד הקבלה מייצג את תדמית המלון בכל שלב. במסגרת התפקיד, הוא זה שבאחריותו לספק רושם ראשוני בהגעה ובכניסה למלון של האורחים. פקיד הקבלה הוא האדם הראשון שיפגוש, יכיר וישוחח עם האורחים והוא זה האחרון להיפרד מהם עם תום השהייה.
לפיכך, ישנה חשיבות רבה לשמור על התנהגות מקצועית בכל עת. להישאר אדיבים, סובלניים ורגועים.

תיאור התפקיד של פקיד קבלה

במסגרת עבודתו ואחריותו של פקיד הקבלה נמצאים קבלת האורחים עם הגעתם, גביית תשלומים, מענה לטלפונים, מתן שירותים שונים לאורחי המלון וביצוע מגוון משימות משרדיות (שליחת פקסים, מעקב ודיווח.)
כחלק מדרישות התפקיד:
פקידי הקבלה נדרשים לשלוט בשפה האנגלית ברמה גבוהה. ידיעת שפות נוספות מהווה יתרון משמעותי.
חשובה תודעת שירות גבוהה, הופעה ייצוגית, עמידה בתנאי לחץ ועומס, אמינות, סבלנות ורגישות לשביעות רצונם של האורחים במלון.

העבודה הינה במשמרות. אלו מחולקות למשמרת בוקר, משמרת צהריים, משמרת ערב ומדי פעם משמרת לילה. (לרוב ישנו פקיד לילה שמשמרת הלילה שלו אך מדי פעם קיים הצורך להחליפו)
(אין אפשרות למשמרת קבועה אלא רק במשמרות אשר נקבעות מדי שבוע בסידור עבודה שמפורסם מראש.)

היקף המשרה היא שישה ימי עבוד ויום אחד חופש. העבודה כוללת סופי שבוע וחגים.
משמרת אחת נמשכת שמונה שעות ביום מינימום ו-12 שעות ביום מקסימום כאשר שעות נוספות ושעות שבת משולמת עפ"י חוק.
במסגרת העבודה עוברים חפיפה מקיפה שמעניקה את הכלים להצליח בעבודה.

פקידי הקבלה צריכים לשמור על נראות ייצוגית והופעה מרשימה, לכן כחלק מהתפקיד מקבלים מדים. בסוף כל משמרת מחזירים את המדים למכבסת המלון. למחרת היום, למשמרת הבאה מקבלים בחזרה מדים נקיים ומגוהצים.

כישורים נדרשים לפקיד קבלה

לפקיד קבלה דרושים הכישורים הבאים:
כושר ביטוי
אנגלית ברמה גבוהה
שפות נוספות – יתרון
הופעה יצוגית
סבלנות ואורך רוח
נכונות לעבודה במשמרות כולל סופ"ש וחגים
עמידה בתנאי לחץ וריבוי משימות

בברק שירותים אנו מציעים לכם מגורים מסובסדים, נסיעות חינם באילת ללא הגבלה ושלוש ארוחות ביום.
תוכלו לקבל מקדמות שכר מדי שבוע, אופציה לקבלת השכר במזומן צמוד לתלוש משכורת.
בנוסף בתור פקיד אן פקידת קבלה נהנים משכר משופר והמון תנאים מעולים,

*תפקידי פקיד ופקידת קבלה לרוב לא מוכרים כעבודה מועדפת בקרב חיילים/ות משוחררים/ות אך אצלנו ניתן להשתלב בעבודה מועדפת כפקידי קבלה!

בחזרה ללוח דרושים לעבודה באילת

פקיד קבלה
תוכן עניינים
מלונות
קבט"ים בבתי מלון

למערך הביטחון בבתי מלון דרושים/ות קב"טים/יות לעבודה משמעותית. תנאים מעולים למתאימים: שכר שעתי + מענקי התמדה בנוסף למענק המועדפת
מגורים מסובסדים, ללא צורך בתשלום מראש, נסיעות חינם בתוך אילת וארוחות.

שלח/י קורות חיים
איש אחזקה
מלונות
איש אחזקה

עבודות אחזקה באילת הינן עבודות שוטפות בבתי מלון בכפוף למנהל אחזקה ומתן מענה לקריאות שנפתחות ע"י אורחים בהתאם למקצוע הנדרש.

שלח/י קורות חיים
דיילת קוסמטיקה
מכירות
דיילת קוסמטיקה

תפקיד הדיילת במחלקת קוסמטיקה הינו תפקיד מתחום הביוטי, מאפשר התמקצעות בתחום הטיפוח והביוטי. במסגרת התפקיד נחשפים לשלל המותגים והחברות קוסמטיקה אשר מעשיר את הידע והניסיון. עבודה מהנה בסביבה נעימה ונקיה.

שלח/י קורות חיים
קופאי בחנות אופנה
מכירות
קופאי בחנות אופנה

עובדי קופה במותגי אופנה זו עבודה באווירה צעירה ודינאמית, עבודה שאינה פיזית ולעיתים מתאפשרת בישיבה. תפקיד שמאפשר בסיס לעתיד קידומי בחברה.

שלח/י קורות חיים
יועץ מכירה
מכירות
יועץ מכירה

מכירות באילת הן על תקופתיות ואינן מושפעות מתקופות "חלשות" כמו בשאר הארץ , עובדים במותגים מוכרים וגדולים ויחד עם זאת לקוחות מגיעים לאילת לרכוש ללא מע"מ דבר המקל על תהליך המכירה והסגירה עם הלקוח.

שלח/י קורות חיים
טיים קיפר Time Keeper
מלונות
טיים קיפר

תפקיד טיים קיפר במלון באילת הוא תחת מחלקת האבטחה תפקידו בראש ובראשונה אחריות והשגחה על אורחי המלון, העובדים שלו ומתקניו (מזכיר תפקיד של תצפיתנית בצבא).

שלח/י קורות חיים
מלונות
תורן אחזקה

אתם מחשיבים את עצמכם כטובים בפתרון בבעיות ותקלות? בעלי זיקה לתחום הטכני, צבע, שפכטל, וכדומה? אולי תחום האחזקה יכול להיות בול בשבילכם

שלח/י קורות חיים
מלונות
עובד בריכה באילת

עובד בריכה אחראי על מתחם הבריכה על נראות, ניקיון ונוחות המתחם. חלק מתפקידו סידור המגבות וחלוקתם, פינוי פחים, פתיחת שמשיות וכסאות ועוד.

שלח/י קורות חיים
מלונות
ברמן במלון באילת

חלק מתפקידיו של הברמן הינו האחריות על הכנת המשקאות במלון (שתיה חמה / קרה ומשקאות האלכוהול), בנוסף הברמן אחראי על עמדת הקפה ובאחריותו לנקות ולתפעל אותה. הברמנים נהנים משכר שעתי + טיפים.

שלח/י קורות חיים
מלונות
בל בוי באילת

הבל בוי הוא האדם הראשון שפוגש את אורחי המלון, הוא עוזר להם עם המזוודות, הוא מלווה אותם לחדר. במידה והאורחים צריכים הזמנת מוניות או עיתונים – הבל בוי מזמין להם. השכר הינו שכר שעתי + טיפים.

שלח/י קורות חיים
מלונות
מלצרות באילת

תחום המלצרות באילת מתחלק לכמה תחומים: יש מלצרות בחדר אוכל, יש מלצרות במחלקות היוקרתיות במלון (טרקלין עסקים וRoom Service), ויש מלצרות בלובי ובסנייק בר, ובמסעדות המלון.

שלח/י קורות חיים
תפקיד צ'קר בבית מלון
מלונות
צ'קרי/ת במלון

הצ'קר/ית נמצאת בכניסה לחדר אוכל ומתפקדת כמארחת בחדר אוכל – סימון האורחים ביומן, גביית תשלום במידת הצורך, הכנסת האורחים והושבתם, פתיחת וסגירת קופת המכירות בנקודות השונות במלון כולל רישום ההזמנות והחיובים השונים.

שלח/י קורות חיים
מלונות
פקידת קבלה במלון

אחד התפקידים הנחשקים ביותר במלון – פקידי הקבלה הם הפנים של המלון
ברגע שהאורח מגיע הפקידי קבלה דואגים לקבל אותו למלון בצורה הכי טובה.

שלח/י קורות חיים

עבודות באילת

בואו תשמעו מה לחבר'ה
יש לומר על העבודה איתנו!
אולי יעניין אותך גם..
עבודה במזומן באילת

היתרונות של עבודה במזומן באילת: מדריך למחפשי עבודה אילת, עיר הנופש הים-תיכונית של ישראל, אינה רק יעד תיירותי אהוב אלא גם מקום מושלם למי שמחפש

קרא עוד »
עבודה עם מגורים באילת
עבודה מועדפת אחרי צבא

מציאת הכי טוב עבורך אחרי שנים ארוכות של שירות צבאי, הרבה אנשים מתעניינים בשאלה הגדולה: "מה עכשיו?". הפרק הזה בחיים הוא הזמן האידיאלי לחשוב ולתכנן

קרא עוד »
עבודה עם מגורים באילת

בעיר התיירות המובילה בישראל דרושים/ות מספר גדול של עובדים/ת בכל ימות השנה ובמגוון של תפקידים. דרושים/ות מלצרים/ות ואחמש"ים/ות לבתי המלון והמסעדות, קב"טים/ות, מצילים/ות ועוד המון משרות שמחכות רק לכם.

קרא עוד »
עבודה ניהולית באילת

משרות ניהול במגוון תחומים באילת להתחלה מיידית! בעלי ותק או ניסיון ניהולי? יש לנו מגוון תפקידי ניהול באילת בתנאים מעולים עם ליווי אישי לאורך כל הדרך בחינם. תנו לנו לעשות לכם את העבודה ולמצוא לכם את המשרה הכי מתאימה, בהתאם לניסיון או לידע שלכם. תחילת עבודה מידית!

קרא עוד »

שליחת קורות חיים

מלאו את הפרטים והוסיפו קובץ קורות חיים (אם יש לכם) – אנחנו כבר נעשה את כל השאר

דילוג לתוכן