077-2315336

עבודה באילת כולל מגורים בעלות מסובסדת

הדפסה
דוא"ל
פייסבוק
WhatsApp

עבודה באילת כולל מגורים בעלות מסובסדת? נשמע יותר מידי טוב מכדי להיות נכון. אבל לפעמים המציאות בהחלט מפתיעה ומציעה לכם הזדמנויות שחבל לפספס. ואם אתם חושבים שלא יכול להיות יותר טוב מזה, הרשו לנו גם לספר לכם שניתן למצוא עבודה באילת כולל מגורים באילת אשר גם עונה על הקריטריונים של עבודה מועדפת, דבר המזכה אתכם בסופו של דבר במענק.

אז למה דווקא אילת?

העיר אילת מציעה לכם מגוון אפשרויות עבודה המתאימות מאוד לחברה צעירים. מרבית העבודות נופלות בקטגוריה של עבודה מועדפת, בעיקר בתחום המלונאות, אך לא רק. צעירים רבים שזה עתה התשחררו מהצבא מעוניינים בעבודה מועדפת, עבודה המאפשרת לכם לקבל מענק מיוחד מהממשלה בסוף התקופה ובכפוף לקריטריונים השונים. לצד היתרון התעסוקתי לא ניתן להתעם מהעובדה שהעיר אטרקטיבית מאוד עבור צעירים. מדובר באור תיירותי מלא אטרקציות ובילויים וצעירים רבים נמשכים לזה. הדבר מאפשר לכם לשלב עבודה עם בילויים בדיוק כפי שחברה בגילכם אוהבים. כך תוכלו להעביר תקופה בלתי נשכחת בעיר אילת ובסופה אף לקבל את המענק. מדובר בעבודה באילת כולל מגורים חינם, דבר המאפשר לכם לחסוך כסף.

עבודה באילת כולל מגורים בעלות מסובסדת, תנאי המגורים

כאשר מציעים לכם עבודה באילת כולל מגורים בעלות מסובסדת אתם בוודאי ספקניים ומניחים שמדובר בדירות ברמה נמוכה. ממש לא כך, אנו מקפידים על
דיור ברמה גבוהה וכללים עליהם יש לשמור על מנת להבטיח לכל הדיירים חווית מגורים נוחה ונעימה.

אנו מעניקים לעובדים עבודה באילת כולל מגורים בעלות מסובסדת במקום מרכזי וברמה גבוהה מאוד. אצלנו ישנן דירות סטודיו וסוויטות לחלוק עם שותפים. הדירות שלנו כוללות מטבחון והן מאובזרות ומרוהטות על מנת להעניק לכם איכות חיים גבוהה. המגורים נמצאים במתחם פירסט קלאב בשדרות התמרים ובמתחם אלמוג הנמצא ברחוב התנאים, מקומות מרכזיים בעיר.

מה צריך יותר מזה? בברק שירותי השמה תוכלו למצוא גם עבודה המזכה אתכם במענק עבודה מועדפת וגם מגורים בעלות מסובסדת. ומעל הכל מובטחת לכם תקופה של בילויים וכיף בשעות הפנאי שלאחר העבודה, עם חברה צעירים מכל רחבי הארץ אשר הגיעו לאילת עבור אותה המטרה.

פוסטים דומים

עבודה בתחום האופנה מרכז

מותגי האופנה המובילים מחפשים אותך! מגוון תפקידים במותגי האופנה המובילים בארץ. תנאים מעולים! תחילת עבודה מיידית! ליווי צמוד לאורך כל הדרך בחינם. יועצי מכירה, מורשי קופה, מחסנאים וצוות ניהול. מטבריה ועד אילת.

קרא עוד »
עבודה בבתי מלון באילת

עבודה בבית מלון

מגוון תפקידים בבתי המלון המובילים בארץ. תנאים מעולים! תחילת עבודה מיידית! ליווי צמוד לאורך כל הדרך בחינם. מלצרות, מטבח, קבט"ים, תורני אחזקה, פקידי קבלה, נציגי שירות לאורח, מארחות, ברמנים, חדרנים ועוד..

קרא עוד »

יועץ מכירה באילת

מגדירים את עצמכם כאנשים שיודעים למכור קרח לאסקימוסים?, או בעלי תודעת שירות גבוהה ויכולות שכנוע טובות? אז התפקיד הזה בדיוק בשבילכם. אילת מוכרת כיעד תיירותי

קרא עוד »
עובד אקסטרות

עבודת אקסטרה

ישנם אנשים המחזיקים במשרה קבועה, אך מחפשים הכנסה נוספת. הכנסה נוספת זו, היכולה להיקרא גם עבודת אקסטרה, עשויה להגיע במגוון תחומים וצורות. אנשים מחפשים עבודה

קרא עוד »

שליחת קורות חיים

מלאו את הפרטים והוסיפו קובץ קורות חיים (אם יש לכם) – אנחנו כבר נעשה את כל השאר

דילוג לתוכן