077-2315336

עבודה מועדפת באילת

הדפסה
דוא"ל
פייסבוק
WhatsApp

סיימתם את שירותכם הצבאי ועכשיו אתם מתחילים בחייכם האזרחיים. לרוב החיילים המשוחררים ישנם שלושה דברים על סדר היום: עבודה, טיול בעולם ולימודים. ברוב המקרים חיילים משוחררים לחוצים על כסף ומחפשים להשתלב בשוק העבודה. רבים מהחיילים המשוחררים מחפשים עבודה מועדפת, עבודה אשר בכפיפות לתנאי החוק והביטוח הלאומי מאפשרת לקבל מענק מיוחד המהווה תמריץ לעבודה בתחום זה. במאמרים קודמים עסקנו בתנאי המענק בהרחבה, הפעם נדבר על עבודה מועדפת באילת.

מדוע דווקא עבודה מועדפת באילת?

העיר אילת היא יעד מבוקש בקרב חברה צעירים ובהחלט מהווה עניין גדול לחיילים משוחררים. אילת היא אזור תיירותי המושך אליו צעירים מכל רחבי הארץ והעולם ובהחלט אפשר להבין למה. העיר מלאה באטרקציות תיירותיות, חופי ים ובילויים. עבודה ומגורים באילת מושכת את הצעירים המחפשים לשלב עבודה עם בילויים בשעות הפנאי – מאווירת הצבא הנוקשה אל אווירת החופש של העיר אילת. לחיילים המשוחררים ישנה הזדמנות נהדרת ליהנות מתמריץ כלכלי (מענק עבודה מועדפת באילת) לצד עבודה ובילויים בעיר.

העבודות המסווגות כעבודות נדרשות מוגדרות בחוק והן כוללות עבודה בתחנות דלק, עבודה במפעלי תעשייה ובתי מלאכה ובין היתר עבודה בתחום בתי המלון. העיר אילת היא אחד מהיעדים התיירותים המרכזיים של ישראל וניתן למצוא עבודה מועדפת באילת בתחום המלונאות.

חיילים משוחררים רבים מעבירים תקופה של מספר חודשים באילת, לפחות 6 לצורך קבלת מענק עבודה מועדפת באילת ומשלבים עבודה עם בילויים. בסוף התקופה מובטח תמריץ כלכלי – מענק של 9550 שקלים. מענק זה שונה מהמענק הרגיל לחיילים משוחררים, ניתן להשתמש בו לכל מטרה והוא מופקד ישירות לחשבון הבנק שלכם.

היכן ניתן למצוא עבודה מועדפת באילת

עם למעלה מחמישים בתי מלון וכלכלה מקומית המבוססת על תיירות, בעיר אילת ישנן אפשרויות רבות לעבודה בתחומי המלונאות ולא רק. עיקר הביקוש הוא בחודשי הקיץ, תקופת השיא במלונות העיר. אך כידוע העיר אילת מהווה מפלט של שמש כמעט בכל ימות השנה ותיירים פוקדים את העיר 365 יום בשנה, כך שתמיד ישנן הזדמנויות עבודה. אם אתם מחפשים עבודה מועדפת באילת, תוכלו לפנות אלינו. אנו בחברת ברק שירותים מתמחים בחיפושי עבודה מועדפת באילת ונשמח לסייע לכם למצוא עבודה אשר תזכה אתכם במענק מיוחד.

פוסטים דומים

עבודה בתחום האופנה מרכז

מותגי האופנה המובילים מחפשים אותך! מגוון תפקידים במותגי האופנה המובילים בארץ. תנאים מעולים! תחילת עבודה מיידית! ליווי צמוד לאורך כל הדרך בחינם. יועצי מכירה, מורשי קופה, מחסנאים וצוות ניהול. מטבריה ועד אילת.

קרא עוד »
עבודה בבתי מלון באילת

עבודה בבית מלון

מגוון תפקידים בבתי המלון המובילים בארץ. תנאים מעולים! תחילת עבודה מיידית! ליווי צמוד לאורך כל הדרך בחינם. מלצרות, מטבח, קבט"ים, תורני אחזקה, פקידי קבלה, נציגי שירות לאורח, מארחות, ברמנים, חדרנים ועוד..

קרא עוד »

יועץ מכירה באילת

מגדירים את עצמכם כאנשים שיודעים למכור קרח לאסקימוסים?, או בעלי תודעת שירות גבוהה ויכולות שכנוע טובות? אז התפקיד הזה בדיוק בשבילכם. אילת מוכרת כיעד תיירותי

קרא עוד »
עובד אקסטרות

עבודת אקסטרה

ישנם אנשים המחזיקים במשרה קבועה, אך מחפשים הכנסה נוספת. הכנסה נוספת זו, היכולה להיקרא גם עבודת אקסטרה, עשויה להגיע במגוון תחומים וצורות. אנשים מחפשים עבודה

קרא עוד »

שליחת קורות חיים

מלאו את הפרטים והוסיפו קובץ קורות חיים (אם יש לכם) – אנחנו כבר נעשה את כל השאר

דילוג לתוכן