עבודה עם מגורים באילת – ברק שירותים

077-2315336

מכירות

חיילים משוחררים אשר זה עתה השתחררו מצה״ל מחפשים להשתלב בשוק העבודה. בדרך כלל עבור רוב החיילים מודבר בעבודה זמנית. זוהי תקופה שהצעירים רוצים לבלות וליהנות לאחר שירות צבאי קשה ומלחיץ. אתם בוודאי חולמים על טיול בעולם ומתלבטים לגבי תחום הלימודים. אבל דבר ראשון אתם צריכים כסף ולכן מחפשים להשתלב בעבודות זמניות. אחת האפשרויות האטרקטיביות היא עבודה מועדפת לחיילים משוחררים.
תפקיד הדיילת במחלקת קוסמטיקה הינו תפקיד מתחום הביוטי, מאפשר התמקצעות בתחום הטיפוח והביוטי. במסגרת התפקיד נחשפים לשלל המותגים והחברות קוסמטיקה אשר מעשיר את הידע והניסיון. עבודה מהנה בסביבה נעימה ונקיה.
מקום העבודה: אילת
התפקיד כולל: הכוונת לקוחות למותגים השונים לבקשתם, סידור הסחורה בחנות ואחריות על נראות המחלקה, שימוש בטסטרים של המותגים לטובת מכירת המוצרים.
היקף משרה: משרה מלאה 6 ימים בשבוע ללא שבת , משמרת בין 8-12 שעות ביום. עבודה במשמרות.
דרישות: זיקה לתחום הקוסמטיקה, יחסי אנוש טובים ונכונות לעבודה במשמרות.
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
עובדי קופה במותגי אופנה זו עבודה באווירה צעירה ודינאמית, עבודה שאינה פיזית ולעיתים מתאפשרת בישיבה. תפקיד שמאפשר בסיס לעתיד קידומי בחברה.
מקום העבודה: אילת
התפקיד כולל: עבודה על קופה ולקיחת כספים, ספירות קופה בסוף משמרת, מתן שירות ללקוחות וביצוע החלפות מוצרים בעת הצורך.
היקף משרה: משרה מלאה 6 ימים בשבוע כולל סופ"ש , משמרת בין 8-12 שעות ביום. עבודה במשמרות.
דרישות: מעבר מבדק אמינות בהצלחה, ניסיון קודם בקופה – יתרון, ידיעת השפה העברית-חובה! יחסי אנוש טובים ונכונות לעבודה במשמרות, שבתות וחגים!
המשרה מיועדת לנשים ולגברים
מכירות באילת הן על תקופתיות ואינן מושפעות מתקופות "חלשות" כמו בשאר הארץ , עובדים במותגים מוכרים וגדולים ויחד עם זאת לקוחות מגיעים לאילת לרכוש ללא מע"מ דבר המקל על תהליך המכירה והסגירה עם הלקוח.
מקום העבודה: אילת
התפקיד כולל: לייעץ ללקוחות החנות בכל הנוגע לבגדי החנות : מידות, הכוונה למחלקות בתוך החנות, עזרה בהמלצות למי שמעוניין וסידור החנות.
היקף משרה: משרה מלאה 6 ימים בשבוע כולל סופ"ש , משמרת בין 8-12 שעות ביום. עבודה במשמרות.
דרישות: נכונות לעבודה במשמרות, שבתות וחגים! יכולת עבודה בצוות ויחסי אנוש מעולים.
המשרה מיועדת לנשים ולגברים

מהי עבודה מועדפת לחיילים משוחררים

מדינת ישראל מעניקה מענק מיוחד לחיילים משוחררים אשר עבדו תקופה מסויימת בעבודות נדרשות. המענק משולם באמצעות הביטוח הלאומי בהתאם לקריטריונים הקבועים בחוק, קריטריונים המגדירים היטב את תחום העבודה, פרק הזמן הנדרש ותקופת הזכאות. כיום המענק עומד על סכום של 9550 שקלים. מי שמצא עבודה מועדפת לחיילים משוחררים צפוי ליהנות ממשכורתו כפי שסוכמה עם המעסיק ובסוף התקופה מתנה של 9550 דקלים באדיבות מדינית ישראל. וכאשר נותנים לכם מתנות לא תגידו לא, רק צריך לוודא שהעבודה שלכם היא אכן עבודה נדרשת.

לדוגמה חייל משוחרר שעבד בבית מלון יכול ליהנות ממשכורת חודשית, טיפים מאים מאורחי בתי המלון ובסוף התקופה מענק המופקד ישירות לחשבון הבנק שלכם וניתן להשתמש בו לכל מטרה.

עבודה מועדפת לחיילים משוחררים – באילו תחומים

החוק מגדיר במדוייק את התחומים הנחשבים לעבודה מועדפת לחיילים משוחררים. את הרשימה המפורטת תוכלו למצוא באתר הביטוח הלאומי ואליהם ניתן לפנות בכל מקרה של ספק.

העבודות המזכות במענק עבודה מועדפת לחיילים משוחררים הן בתחומי התעשייה והמלאכה, אתרי בנייה, עבודות חקלאיות ובתי אריזה, תחנות דלק, בתי מלון וטיפול באנשים עם מוגבלויות. שימו לב שהמענק מנסה לעודד את העבודות הפחות מבוקשות ולכן אינו תקף לעבודות מנהלה ואדמיניסטרציה. לדוגמה רבים מבתי המלון מעסיקים מלצרים, שוטפי כלים, טבחים ועוד; עבודות אלו נחשבות עבודות נדרשות. אך לעומת זאת מאמן בחדר הכושר של המלון או פקידת הקבלה אינם זכאים למענק עבודה מועדפת לחיילים משוחררים.

אם גם אתם מחפשים עבודה מועדפת לחיילים משוחררים, פנו אלינו. אנו נסייע לכם למצוא עבודה מתאימה עבורכם, עבודה אשר מזכה אתכם במענק. פנו עכשיו למשרדינו 054-4324726

שליחת קורות חיים

מלאו את הפרטים והוסיפו קובץ קורות חיים (אם יש לכם) – אנחנו כבר נעשה את כל השאר

דילוג לתוכן